Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
:partyman: Честито за челната фрезичка, добре изглежда.
Отдавна не съм се ..Ф"алил, та да го направя сега. Отдавна имах мерак за Дейдо сет......

Прикачен файл

Dado set.jpg
Ал_ - специалист
Оооо, супер, честито! И със здраве да го ползваш. Ще споделиш ли доставчик и цена?
ZEDYCUS - майстор
От България си го взех комплекта- Пловдив, имат магазини и във Варна, София. Цените са в сайта им, разгледай. https://freud.bg/%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1% ... %b0%d1%81/
Ал_ - специалист
Благодаря, там го гледах и аз преди време. Тогава се отказах заради това, че май се налага лека модификация на машината, а и това, че при мен не е дори и хоби, а начин за успокояване :-D
Ще се радвам, ако споделиш малко резултати след работа с него
mavryt4o - майстор
Честито. Аз го бях поръчал на ЦМТ и добре че не дойде че смених циркуляра и сега нито диаметъра на оста ми отговаря, нито дължината и. Без авариино 🙂
ZEDYCUS - майстор
:partyman: Мерси. Дано да е безаварийно. Ако си фен на Фестул представители са и на тях, нагледах се вътре изтекоха ми очите. Поразгледах голямото домино само около 2700стинки, друга джаджа ми фана окото -потапящия с подрезвача 3 и кусур. Ама добре че тежат и не мога ги дигна с една ръка та се отказах :mrgreen: Поне има дискове на фройд и ще заредя по натам още някой друг за дърво да има- по около 100лв са 250 мм, добра цена ми се видя.
PIP - майстор
Честито за придобивката :supz:
mavryt4o - майстор
пон мар 11, 2024 10:11 pmZEDYCUS написа:
:partyman: Мерси. Дано да е безаварийно. Ако си фен на Фестул представители са и на тях, нагледах се вътре изтекоха ми очите. Поразгледах голямото домино само около 2700стинки, друга джаджа ми фана окото -потапящия с подрезвача 3 и кусур. Ама добре че тежат и не мога ги дигна с една ръка та се отказах :mrgreen: Поне има дискове на фройд и ще заредя по натам още някой друг за дърво да има- по около 100лв са 250 мм, добра цена ми се видя.
Фен съм но не чак толкова голям🙂 До сега съм имал само един техен бит и го запилях в талаша някъде... Аз си правя в момента домашно домино с доста по-голям обем от функции и съм фен на инструментите, които не мога да вдигна с две ръце 😆От дисковете найстина съм очарован а цената им е изравнен на всякъде.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не смятам, само им се радвам

[youtube]https://fb.watch/rjL_0rYsPY/[/youtube]

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: