• 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 75
Всичко за дърводелството
казаха ми по 25лв. бройката, 40 за двете. не съм се пазарил изобщо.
wanderer написа:казаха ми по 25лв. бройката, 40 за двете. не съм се пазарил изобщо.

:? :evil:

Ето за това съм в Германия. За четирите от снимката съм дал 12 евро.

Бесен съм на българските политици, но това е друга тема.
Стягите са перфектни, дано успея скоро да ги използвам.
wanderer написа:казаха ми по 25лв. бройката, 40 за двете. не съм се пазарил изобщо.

А е трябвало. Миналата събота ми ги даваха за 30 лв двете без да съм се пазарил.
съмнявам се да са точно тези, взех ги понеделника преди въпросната събота, но това няма значение. не е много в стила ми да се пазаря, нито когато купувам, нито когато продавам. ако мога да дам исканата сума за нещо - сделката става. ако не - чао.
cvetomir_77 написа:Да се похваля и аз с какво се сдобих тези дни.

Прикачен файл:
IMG_1409.JPG

Прикачен файл:
IMG_1407.JPG

Прикачен файл:
IMG_1408.JPG

А за това още се пазаря с немците:

Прикачен файл:
Wolfcraft-Master-Cut-1000-Werk-Maschinentisch.jpg

Здравейте,
Ако споделите информация от къде ги купувате ще съм Ви благодарен. В немския ибей масите могат да се намерят и под 100лв. но колко отговарят на снимките... Големите стяги са железни. Имам две от тях. Успех.
wanderer написа:съмнявам се да са точно тези, взех ги понеделника преди въпросната събота, но това няма значение. не е много в стила ми да се пазаря, нито когато купувам, нито когато продавам. ако мога да дам исканата сума за нещо - сделката става. ако не - чао.

На 19-ти бяхме на Старите къщи до Белинташ и разведох един приятел по тези складове (има още един на 40-те извора и 3 в Асеновград). Бяха в долния склад вдясно по-навътре вдясно, аз ги изкарах до пътеката да питам бабата за цена и ги оставих там.
прав си, точно така е! аз се прибирах от белинташ на 21-ви.
Това за складовете с "вносни стоки" ли става дума ?

Ако са те - нали има 2 извън Асеновград по пътя за с. Червен и едно вътре, за други не знаех.

Как намирате неща там, веднъж бях и беше потресаващо колко хм...ненужни неща има там :-D
Virtex написа:Това за складовете с "вносни стоки" ли става дума ?

Ако са те - нали има 2 извън Асеновград по пътя за с. Червен и едно вътре, за други не знаех.

Как намирате неща там, веднъж бях и беше потресаващо колко хм...ненужни неща има там :-D

За последно имаше ли осцилоскопи там?
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 75

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Дърводелство”