Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
Ясно мерси. Ще му видя и клиповете, ма той(лабамз)прати по близки снимки на твоето производство. Та като гледам ще е същата количка, но с други колела(от палетна количка съм нагласил-4бр), че моя бъдещ недовършен абр.щтрайхмус е бая по тежък. Зер "чугуния" е бг производство. :lol: :partyman:
ZEDYCUS - майстор
Тая болест(чугуниевата чума) е заразна, хване ли те няма пускане. Особено от 64-67 набор. Много запазен за годините си(52 :lol: ), с оригинална боя. :rolleyes:

Прикачен файл

IMG_20190531_142014.jpg

Прикачен файл

IMG_20190531_142002.jpg

Прикачен файл

IMG-b0232be1deb2cda4f7a29e6a3b57aa81-V.jpg
IMG-b0232be1deb2cda4f7a29e6a3b57aa81-V.jpg (28.87 KиБ) Видяна 1947 пъти
bimbaeco - майстор
Жив и здрав да си чугуниш :)
nikolson - майстор
От две рендета, №4 и №5, кое да си оставя? Като начинаещ (и не много ентусиазиран, засега) в работата с ръчно ренде.
bimbaeco - майстор
И двете :)
Като ги наточиш и настроиш, ще се ентусиазираш бързо.
Обикновено такъв ефект имат върху топлокръвните животни.
nikolson - майстор
Бях подготвен за такъв отговор. :-D Аз клонях към петицата, понеже е Record, а четворката е Stanley, но ще си поиграя с двете, че да видим.
Фитилчо - майстор
И двете :-D

Иначе, по скоро 4-ката, но зависи какво ще правиш с него.
cvetomir_77 - специалист
Гледам, че темата нещо е изостанала. Никой нищо ли не си купува или прави, или просто не споделяте с какво сте се сдобили :? .
Аз ще се похваля с новата ми придобивка:

Прикачен файл:
IMG_4777.JPG
IMG_4777.JPG (107.11 KиБ) Видяна 1454 пъти
Прикачен файл:
IMG_4778.JPG
IMG_4778.JPG (101.6 KиБ) Видяна 1454 пъти
Прикачен файл:
IMG_4779.JPG
Прикачен файл:
IMG_4780.JPG
naster - майстор
https://www.onlinemashini.bg/kombiniran ... 5-mm-/8062

Ей такова комбинирано смятам да си купя. Някой има ли отзиви дали тази комбинация всъщност няма някакви недостатъци. За дървена конструкция/навес/гараж и за скара с дюшеме мисля да го ползвам на този етап. Както и за едни бутафорни греди, за които ще ми трябва 45-градусовия наклон.
EDI - майстор
Не вземай.Има компромиси при такъв тип машини и все едно нямаш нито едното, нито другото.По-добре герунг и циркуляр за тези пари.Примерно герунг Метабо KGS216 и циркуляр БОШ от синия, новия модел, пак за тези пари общо.

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: