Всичко за дърводелството
nikolson - майстор
Във въпросния магазин няма наличност. Доставката ще е след 2-3 седмици.
cvetomir_77 - специалист
ср яну 26, 2022 2:04 pmBuliviv написа:
Въпросния https://www.svh24.de/, надежден ли е. В смисъл гледам, че имат доставка до Бг за 20 евро и питането ми е дали някой ги е ползвал от България.
Аз от тях си купих моя циркуляр. Истината е, че четох противоречиви коментари в интернет за тях, но за последните 6 месеца няма лоша дума. За България нищо не мога да кажа.
Buliviv - специалист
ср яну 26, 2022 4:05 pmcvetomir_77 написа:
ср яну 26, 2022 2:04 pmBuliviv написа:
Въпросния https://www.svh24.de/, надежден ли е. В смисъл гледам, че имат доставка до Бг за 20 евро и питането ми е дали някой ги е ползвал от България.
Аз от тях си купих моя циркуляр. Истината е, че четох противоречиви коментари в интернет за тях, но за последните 6 месеца няма лоша дума. За България нищо не мога да кажа.
И какви са рисковете.
Аз съм англоговорящ и съответно преди "Брекзит" поръчвах от U. K.
Но сега се оглеждам за алтернативи.
Няма смисъл да казвам, че немски не знам.
Та затова разпитвам за сайта, че се каня да сменявам сегашния ми циркуляр и този Dewalt ми е една от опциите.
А определено с промокода цената става много добра
cvetomir_77 - специалист
ср яну 26, 2022 4:41 pmBuliviv написа:
ср яну 26, 2022 4:05 pmcvetomir_77 написа:
ср яну 26, 2022 2:04 pmBuliviv написа:
Въпросния https://www.svh24.de/, надежден ли е. В смисъл гледам, че имат доставка до Бг за 20 евро и питането ми е дали някой ги е ползвал от България.
Аз от тях си купих моя циркуляр. Истината е, че четох противоречиви коментари в интернет за тях, но за последните 6 месеца няма лоша дума. За България нищо не мога да кажа.
И какви са рисковете.
Аз съм англоговорящ и съответно преди "Брекзит" поръчвах от U. K.
Но сега се оглеждам за алтернативи.
Няма смисъл да казвам, че немски не знам.
Та затова разпитвам за сайта, че се каня да сменявам сегашния ми циркуляр и този Dewalt ми е една от опциите.
А определено с промокода цената става много добра
Нядявам се че при тях няма риск. Моят циркуляр дойде 3 дена след поръчката (Германия).
kancho - специалист
Много е мощен тоя циркуляр за мобилна машина. Слагам му 2 см CMT стак и реже дълбоки канали в масив без да се задъхва
cvetomir_77 - специалист
ср яну 26, 2022 8:53 pmkancho написа:
Много е мощен тоя циркуляр за мобилна машина. Слагам му 2 см CMT стак и реже дълбоки канали в масив без да се задъхва
2 Кв, които и аз вече почувствах 😉. Рязах 3см бук. Все едно режа крем карамел. По-важното е, че машината е много лесна за калибриране и един път калибрирана си върши работата чудесно. Отне ми около 1,5 часа да я калибрирам, но не съжалявам!
cvetomir_77 - специалист
вт фев 17, 2015 1:04 pmФитилчо написа:
Заглавието подсказва всичко.
Кой с какво смята да се обзаведе като следващ инструмент.


Аз имам нужда от ХУБАВ прав ъгъл, мисля да е на Kapro и също имам нужда от хубава чертилка за метал, веднъз завинаги. че последният Факом, който си купих остана при ортаците.
Още със създаването на темата си писал това. Дай ми пример моля те, как да разпозная качественият прав ъгъл. Аз също имам нужда от качествен такъв с дължина около 40 см, защото малък и голям имам, ама най-често употребяваният от мен е 40 см.
floydogi - специалист
Нещо гледам цените на DWE7492 само нагоре вървят. В амазон вече 675 евра. Та в пристъп на паника заръчах един от svh24.de докато има още гутшайн. Сега ще чакам месец и отгоре и ще се моля да дойде ;)

Edit: Да, ама не - не могли да доставят повече от 31.5 кг в чужбина и сторнираха поръчката.
Та в този ред на мисли - какво ви е мнението за Hikoki C10RJ?
kancho - специалист
ср фев 09, 2022 5:10 pmfloydogi написа:
Нещо гледам цените на DWE7492 само нагоре вървят. В амазон вече 675 евра. Та в пристъп на паника заръчах един от svh24.de докато има още гутшайн. Сега ще чакам месец и отгоре и ще се моля да дойде ;)

Edit: Да, ама не - не могли да доставят повече от 31.5 кг в чужбина и сторнираха поръчката.
Та в този ред на мисли - какво ви е мнението за Hikoki C10RJ?
Не че нещо ще ти помогне, но само за справка деуолта в Америка е 530 долара с безплатна доставка и подарък мобилната им стойка
nikolov333 - майстор
ср фев 09, 2022 5:10 pmfloydogi написа:
Нещо гледам цените на DWE7492 само нагоре вървят. В амазон вече 675 евра. Та в пристъп на паника заръчах един от svh24.de докато има още гутшайн. Сега ще чакам месец и отгоре и ще се моля да дойде ;)

Edit: Да, ама не - не могли да доставят повече от 31.5 кг в чужбина и сторнираха поръчката.
Та в този ред на мисли - какво ви е мнението за Hikoki C10RJ?
Не знам дали обявата е реална, ама в Амазон има един с -32% надолу за 450 EUR.. :shock: :-D

DeWalt DWE7492-QS Table Saw 250 mm Black/YellowDeWalt DWE7492-QS

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: