Всичко за дърводелството
floydogi - специалист
Някой беше споменал на предната страница, че тази обява е фейк.
nikolov333 - майстор
Да видях го, но съм купувал проточен бойлер от амазон.де преди много време на подобна нереално ниска цена и тогава си дойде. Ако на някой му се рискува.. :-D Иначе Амазон си имат защита и би трябвало да върнат сумата, ако обявата е фалшива . И такъв случай имах. Някой ги беше хакнал тогава .
ср яну 26, 2022 1:10 pmcvetomir_77 написа:
Забравих да спомена, че и аз ползвам Идеало и Чек24 само за ориентация и когато ми хареса нещо при тях търся повечко информация в Гугъл и не рядко се оказва, че има и по-добра цена, както и ти самия каза. Обаче не рядко има и измамнически сайтове, които предлагат нереално ниска ПРОМОЦИОНАЛНА цена, както беше преди една седмица в Амазон - същият циркуляр беше обявен на 450 €. Когато потърсих информация за продавача се оказа, че всички които са си поръчали от този не са получили стоката, но са я платили. Така че преди да платите на непознат сайт потърсете информация за него!
Фитилчо - майстор
вт фев 08, 2022 9:28 pmcvetomir_77 написа:
вт фев 17, 2015 1:04 pmФитилчо написа:
Заглавието подсказва всичко.
Кой с какво смята да се обзаведе като следващ инструмент.


Аз имам нужда от ХУБАВ прав ъгъл, мисля да е на Kapro и също имам нужда от хубава чертилка за метал, веднъз завинаги. че последният Факом, който си купих остана при ортаците.
Още със създаването на темата си писал това. Дай ми пример моля те, как да разпозная качественият прав ъгъл. Аз също имам нужда от качествен такъв с дължина около 40 см, защото малък и голям имам, ама най-често употребяваният от мен е 40 см.
Заложи на марка! Гледам, че си в Дойчланд. Зависи от бюджета. Mahr би бил зверски добър но и много скъп. Bahco биха се справили със задачата също.
cvetomir_77 - специалист
нед фев 20, 2022 5:29 amФитилчо написа:
вт фев 08, 2022 9:28 pmcvetomir_77 написа:
вт фев 17, 2015 1:04 pmФитилчо написа:
Заглавието подсказва всичко.
Кой с какво смята да се обзаведе като следващ инструмент.


Аз имам нужда от ХУБАВ прав ъгъл, мисля да е на Kapro и също имам нужда от хубава чертилка за метал, веднъз завинаги. че последният Факом, който си купих остана при ортаците.
Още със създаването на темата си писал това. Дай ми пример моля те, как да разпозная качественият прав ъгъл. Аз също имам нужда от качествен такъв с дължина около 40 см, защото малък и голям имам, ама най-често употребяваният от мен е 40 см.
Заложи на марка! Гледам, че си в Дойчланд. Зависи от бюджета. Mahr би бил зверски добър но и много скъп. Bahco биха се справили със задачата също.
Много благодаря за отговора и съвета, ама най-после ми пристигна поръчката от Китай и сега се чудя имам ли нужда от качествен прав ъгъл, след като вече мога да режа перфектен ъгъл и то под какъвто си поискам градус (почти). Определено не съжалявам!

Прикачен файл:
IMG_8230.JPG
IMG_8230.JPG (112.18 KиБ) Видяна 2090 пъти

Прикачен файл:
IMG_8229.JPG

Прикачен файл:
IMG_8231.JPG

Прикачен файл:
IMG_8232.JPG

Прикачен файл

IMG_8232.JPG
cvetomir_77 - специалист
Здравейте колеги, днес си купих тези стяги от Lidl Deutschland. За сега съм много доволен. Цената им тук е 8 Евро, което си е направо без пари, като се има предвид, че преди повече от 8 години в България си купих много по-калпави на цена 28 лева за брой . Предполагам, че следващата седмица ще ги има и в Lidl България, така че който има желание да се приготви и по-навреме да посети магазина.

Прикачен файл:
IMG_8311.JPG
Прикачен файл:
IMG_8310.JPG
пишман_майстор - майстор
Аз ги бях гледал днес , май са за 1/2 тръба или?
П.п. и аз малко по пазар бях. Тръгнах за радио, взех друго, майната му, радиото друг път. Повечето неща бяха на добра цена, вкл. и малкото комплектче на Вера и се наканих.
Прикачен файл:
1.jpg
пишман_майстор - майстор
cvetomir_77 написа:
За 3/4” тръба са!
Благодаря.
PIP - майстор
Стегите изглеждат почти идентични с тези на bessey, но докато не се пробват е трудно да се прецени по външния вид колко са 'успешни'. Преди няколко месеца в момент на слабост купих 4 стеги от местния магазин и на третото (леко) ползване почнаха да превъртат, та много зависи как и колко ще се използват. За инцидентно всички стават, но за работа не съвсем.
Фитилчо - майстор
вт мар 29, 2022 9:33 pmPIP написа:
Стегите изглеждат почти идентични с тези на bessey, но докато не се пробват е трудно да се прецени по външния вид колко са 'успешни'. Преди няколко месеца в момент на слабост купих 4 стеги от местния магазин и на третото (леко) ползване почнаха да превъртат, та много зависи как и колко ще се използват. За инцидентно всички стават, но за работа не съвсем.
Пълно копие на Беси са, ако не превъртат и стягат са си топ оферта 2 за 16 лева

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: