Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
:? По скоро една за 16 лв, но в бг надали ще са 16 лева като дойдат, ако дойдат. :lol:
PIP - майстор
съб апр 02, 2022 2:32 pmФитилчо написа:
вт мар 29, 2022 9:33 pmPIP написа:
Стегите изглеждат почти идентични с тези на bessey, но докато не се пробват е трудно да се прецени по външния вид колко са 'успешни'. Преди няколко месеца в момент на слабост купих 4 стеги от местния магазин и на третото (леко) ползване почнаха да превъртат, та много зависи как и колко ще се използват. За инцидентно всички стават, но за работа не съвсем.
Пълно копие на Беси са, ако не превъртат и стягат са си топ оферта 2 за 16 лева
Ако случайно ги видя налични ще ги сравня с тези на беси. Преди време купих две 3/4 да направя дълги стяги, но са ми меки и се отказах да взимам повече от тях, макар да имам нужда от още няколко над 2 метра.
mastodonta - специалист
Да съживя тази тема с един класически дърводелски тезгях (с някои по-модерни допълнения) :mrgreen:
Прикачен файл:
BMW_1.jpg
Прикачен файл:
BMW_2.jpg
nikolson - майстор
ср фев 15, 2023 8:35 pmmastodonta написа:
Да съживя тази тема с един класически дърводелски тезгях (с някои по-модерни допълнения) :mrgreen:
BMW_1.jpg
BMW_2.jpg
Смяташ да го купиш/направиш, или...
ZEDYCUS - майстор
=D> Браво, хареса ми.
nikolson - майстор
ср фев 15, 2023 8:42 pmZEDYCUS написа:
=D> Браво, хареса ми.
Според мен стягите са по-впечатляващи. :shock:
mastodonta - специалист
ср фев 15, 2023 8:41 pmnikolson написа:
ср фев 15, 2023 8:35 pmmastodonta написа:
Да съживя тази тема с един класически дърводелски тезгях (с някои по-модерни допълнения) :mrgreen:
BMW_1.jpg
BMW_2.jpg
Смяташ да го купиш/направиш, или...
Вече го направих :)
Andri01 - майстор
Колелцата се застопоряват,нали?
пишман_майстор - майстор
Екстра е станал! Аз три години не мога завърша моя тезгях.... все нещо излиза като ангажименти и все не стига времето за него...
mastodonta - специалист
пет фев 17, 2023 8:24 amAndri01 написа:
Колелцата се застопоряват,нали?
Да.
пет фев 17, 2023 5:59 pmпишман_майстор написа:
Екстра е станал! Аз три години не мога завърша моя тезгях.... все нещо излиза като ангажименти и все не стига времето за него...
На мен ми отне някъде около половин година та напълно те разбирам. Дано да не те занимават твърде много тази година и да го завършиш.

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: