• 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
Всичко за дърводелството
pgt - вариянт е, но това е повече преносимо отколкото стабилно.

Chefo77 - И предния беше временен и ... така 5 години, за това сега предпочитам и да платя повече да взема по-читава машинка.

Cvetomir_77 - Чак боклуци не са, ако нямаш повече пари вършат работа, комшията на вилата е с точно такъв енхел .. еми направи си 2 дървени постройки с него :). Зависи всеки кой как ги рабира. Но за Втората час от поста ти съм МНОГО склонен да не се съглася, не всико което идва е второ трето или каквото и да е там друго качество. Има такива неща, но повечето са в хранителна насока ... за техника не съм съгласен, занимавам се от 15 години в компютри и мога да твърдя, че разлика в 90 % от техниката за БГ и ЕС е една и съща ( за качество и цена говорим). Примери има много, но не всичко което се продава в БГ е по-некачетсвенно от "чужбината".
А мислил ли си да вземеш нещо на лизинг? Зная, че за някои това е еретична дума, но помага да придобиеш това, което искаш, без да затваряш пари веднага.
А на Цветомир ще му кажа, че имам познати, които са ходили насам-натам по заводите в западна Европа и Китай. Никой не каза за отделна поточна линия за България, Балканския полуостров, Третия свят и т.н. Това, че от гледна точка на транспорт и логистика, мита и т.н. някои производителите разделят производството на региони, и производителят за нашият регион не произвежда достатъчно добри продукти не означава задължително, че е цялостна политика на фирмите. :wink:
Chefo77 написа:А мислил ли си да вземеш нещо на лизинг? Зная, че за някои това е еретична дума, но помага да придобиеш това, което искаш, без да затваряш пари веднага.
А на Цветомир ще му кажа, че имам познати, които са ходили насам-натам по заводите в западна Европа и Китай. Никой не каза за отделна поточна линия за България, Балканския полуостров, Третия свят и т.н. Това, че от гледна точка на транспорт и логистика, мита и т.н. някои производителите разделят производството на региони, и производителят за нашият регион не произвежда достатъчно добри продукти не означава задължително, че е цялостна политика на фирмите. :wink:

Отделни поточни линии определено нямат, но имат качествен контрол и то доста по прецизен от този в България, а всичко това го казвам заради собствени наблюдения. Всеки има право на избор. Аз никого не задължавам, само споделям мнение!
cvetomir_77 написа:Отделни поточни линии определено нямат, но имат качествен контрол и то доста по прецизен от този в България, а всичко това го казвам заради собствени наблюдения. Всеки има право на избор. Аз никого не задължавам, само споделям мнение!

Кога стана немец, та чак ариец! :lol:
Пълни глупости са, че качеството на машините за България е друго! При голямите марки на нашия пазар НЯМА директни доставки от завода. Доставките са от централите за Европа! И там нямат отделен склад с нискокачествени машини за България!
Ама щом " – Една съседка каза..."
https://www.olx.bg/ad/abriht-tsirkulyar-ID7eaWT.html#b699e4b488
Аз лично не бих го продал за тези пари.
Изкрах си акъла...много прилича на моя. В първия момент ми мина кошмарната мисъл, че докато съм на работа жена ми е започнала тоталната разпродажба.... :evil:
wanderer написа:...докато съм на работа жена ми е започнала тоталната разпродажба.... :evil:

Прикачен файл:
402012_2322336032947_345534577_n.jpg
402012_2322336032947_345534577_n.jpg (98.15 KиБ) Видяна 134 пъти
Аз уж за хубаво, да помогна на la_bamz, пък то какво стана. #-o
wanderer написа:Изкрах си акъла...много прилича на моя. В първия момент ми мина кошмарната мисъл, че докато съм на работа жена ми е започнала тоталната разпродажба.... :evil:

Жена ти Добри ли се казва??? :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Може и Добри да е,...но не вярвям да е омъжен!? :? :partyman:
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Дърводелство”