Всичко за дърводелството
Andri01 - майстор
Е,градски,излезе ти пак късмета,май? :)
cvetomir_77 - специалист
ср фев 13, 2019 12:30 pmпишман_майстор написа:
Снимай етикета, но да не те разочаровам, виждал съм този абрихт в различни цветове и имена . Всичките бяха китайци. С големи производствени допуски и толеранси. Шепах в ниския ценови сегмент са си преетикирани китайчета. По-скъпите им модели, не знам, не съм се интересувал, но и като гледам моделите на Бернардо, Холцман сходни на Шепах...пак са си китайци,
Познат съсед ми е носил такъв да се позанимая, отказах му ....
Което не значи , че е автоматично проблем, но за тези пари-толкова. Щом си доволен, няма лошо, ще ти върши работа...не го товари и не е за по-продължителна работа.

Книжката към него е 230 страници формат А4 на поне 10 езика. Китайците не се тормозят толкова да пишат. На етикета е написан пълният адрес на фабриката в Германия. А дори и китайче да е, е направен доста добре!
Прикачен файл:
IMG_3465.JPG
mavryt4o - майстор
ср фев 13, 2019 5:07 pmcvetomir_77 написа:
ср фев 13, 2019 12:30 pmпишман_майстор написа:
Снимай етикета, но да не те разочаровам, виждал съм този абрихт в различни цветове и имена . Всичките бяха китайци. С големи производствени допуски и толеранси. Шепах в ниския ценови сегмент са си преетикирани китайчета. По-скъпите им модели, не знам, не съм се интересувал, но и като гледам моделите на Бернардо, Холцман сходни на Шепах...пак са си китайци,
Познат съсед ми е носил такъв да се позанимая, отказах му ....
Което не значи , че е автоматично проблем, но за тези пари-толкова. Щом си доволен, няма лошо, ще ти върши работа...не го товари и не е за по-продължителна работа.

Книжката към него е 230 страници формат А4 на поне 10 езика. Китайците не се тормозят толкова да пишат. На етикета е написан пълният адрес на фабриката в Германия. А дори и китайче да е, е направен доста добре!

IMG_3465.JPG
Китаец германец все тая вече си го заприходил.Няма да си говориш с него я :lol: Сега важното е да бачка добре.
cvetomir_77 - специалист
Точно така! Напълно си прав.
ср фев 13, 2019 11:35 pmmavryt4o написа:
ср фев 13, 2019 5:07 pmcvetomir_77 написа:
ср фев 13, 2019 12:30 pmпишман_майстор написа:
Снимай етикета, но да не те разочаровам, виждал съм този абрихт в различни цветове и имена . Всичките бяха китайци. С големи производствени допуски и толеранси. Шепах в ниския ценови сегмент са си преетикирани китайчета. По-скъпите им модели, не знам, не съм се интересувал, но и като гледам моделите на Бернардо, Холцман сходни на Шепах...пак са си китайци,
Познат съсед ми е носил такъв да се позанимая, отказах му ....
Което не значи , че е автоматично проблем, но за тези пари-толкова. Щом си доволен, няма лошо, ще ти върши работа...не го товари и не е за по-продължителна работа.

Книжката към него е 230 страници формат А4 на поне 10 езика. Китайците не се тормозят толкова да пишат. На етикета е написан пълният адрес на фабриката в Германия. А дори и китайче да е, е направен доста добре!

IMG_3465.JPG
Китаец германец все тая вече си го заприходил.Няма да си говориш с него я :lol: Сега важното е да бачка добре.
Chefo77 - майстор
ср фев 13, 2019 4:41 pmAndri01 написа:
Е,градски,излезе ти пак късмета,май? :)
Като я гледаш с тая брадва на рамо ... дали е късмет? :)
Andri01 - майстор
Брадвата за разпалките,сърчицата-на барбекюто...еххх,любов,любов!!! :partyman:
Илчо Илиев - майстор
Здравейте Колеги, търся една част за едно циркулярче, не бях се сетил да питам тук...
Неотдавна си взех ей такъв циркуляр-

Прикачен файл:
angenehm-tisch-kappsage-mit-elu-tgs-273-tisch-kapp-und-gehrungssage-gebraucht-kaufen.jpg
angenehm-tisch-kappsage-mit-elu-tgs-273-tisch-kapp-und-gehrungssage-gebraucht-kaufen.jpg (47.16 KиБ) Видяна 1329 пъти

Но ги няма каретките, поне малката-
Прикачен файл:
de3496-xj.jpg

Вероятността някой да има такова нещо и да не му трябва е малка,но...с питане става..
:partyman:
nikolson - майстор
Я виж такова няма ли да свърши работа, че новите са си стотачка.
https://suneuropa.com/bg/dyrvoobrabotva ... 20710.html
Илчо Илиев - майстор
Нико, гледах такива, но канала е изнесен в края на плота и не става...
Гледах и оригинална,но там е още по-голяма тесла :wallbash:
Оригинално е добре замислено, освен водещата шина има и "зъб" който влиза в друг канал, който е в самия край на плота и става много стабилно..
Е, ако не намеря нещо готово, ще се мъча да приспособявам,но....
Иначе има и голяма каретка-
Прикачен файл:
Tischkreissäge-Kapp-und-Gehrungssäge-ELU-TGS-173-A1.jpg
Tischkreissäge-Kapp-und-Gehrungssäge-ELU-TGS-173-A1.jpg (23.3 KиБ) Видяна 1308 пъти
la_bamz - специалист
Здравейте,
Някой да има идея от къде може да се купи по-дълга шина за моторен трион - 110, 120, 130 см нещо такова. Да е по-дълга от 110. Че 90 см ми идва къса. Поръчрсих из чуждите сайтове, но не намирам, не ч1е отделих много време, но ми се стори "по-лесно" да питам тук :) Машинката е Stihl MS661.
Благодаря предварително.

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: