• 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 176
Всичко за дърводелството
la_bamz - специалист
Аз циркуляр търся ... Влизам тази сутрин в гаража и виждам това на снимката. Баща ми спомена че гледал банцинг .... Ама не очаквах да го вземе.
Много масивен изглежда, но има доста работа, няма мотор и лента, всичко друго е налично. Ако някой има идея, ползва или е ползвал такъв, приемам всякакви свети, похвали и забележки.

Прикачен файл

2018-01-21-20-15-39.jpg

Прикачен файл

2018-01-21-20-14-52.jpg

Прикачен файл

2018-01-21-20-10-56.jpg
wanderer - специалист
кефи ме много! ако само мотор липсва, това ти е най малката грижа. ще има нужда от основно почистване, сервизиране на лагерите, ако е нужен баланс и настройване на колелетата в една равнина като начало. банцига не е кой знае колко сложна машина, и с повече барникане се намират точните настройки. плота и възела с опорната и водещите ролки/фиксатори не видях, дано са налични. накрая като я подкараш един хубав хамершлак няма да е излишен. успен в съживяването на машината :supz:
mavryt4o - майстор
Имам го същия и мога да кажа че ми е най-необслужваемата машина.Вземам му закалени ленти по 2 на година харчи и не е като да не работи и 2 пъти грес.Няма какво да добавя.
Chefo77 - майстор
Уф, много ме сърбят ръцете да се похваля, но ще изчакам докато дойде ...
Започвайте да завиждате (както в онзи виц с евреина) :lol: :lol: :lol:
Чираче - майстор
nikolson написа:
Ренденце?
Да бе. Къде си видял ламинатаджия с ренде. :lol:
Chefo77 - майстор
nikolson написа:
Ренденце?
Мнооого далеч от ренденце. Конкретната машинка не е коментирана досега, по спомен.

Адаш, вземай си редовно гинко билобата. :lol:
А и рендето, което "ламинатаджията" ползва, вероятно струва колкото всичките ти машинарии заедно :razz:
PIP - майстор
Chefo77 написа:
Уф, много ме сърбят ръцете да се похваля, но ще изчакам докато дойде ...
Започвайте да завиждате (както в онзи виц с евреина) :lol: :lol: :lol:
60 или 120 :supz:
Chefo77 - майстор
60. 120 ми е голям и тежък. Тихо :razz:
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 176

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: