Всичко за дърводелството
bulhomes2 - майстор
Знам, ама нали вика, че на далавера ги взел. Затова питам.
пишман_майстор - майстор
Приличат ми на ЦМТ .... ако са такива, би трябвало да са добри.
la_bamz - специалист
ЦМТ са, но не са купувани от магазин. Появи се в едно фейсбук група, човек който ги продаваше. Реално са чисто нови за 100 лв ги взех.

ПС : Ровя в нета сега. Случайно някой да има Dewalt 1150 абрихт/щтрайх. Имам проблем със механизма за "изключване" на щтрайхмуса. Ако някой има ако може снимка на едно конкретно място.
Фитилчо - майстор
Какъв ти е проблема, я сподели по точно.
la_bamz - специалист
Оправих, се. Понякога премесената миризма на горещо кафе и пресен талаш върши чудеса с гънките :)
la_bamz - специалист
Тук има доста хора с припсобления за бичене с моторен трион. Та чуденкта ми е чисто финансова : Shtihl MS 661 или MS 441. СМятам да е с 90 см шина. Припсособлението ще е алуминиево.
Да си кажете мнението ?
themask - специалист
Само едно ще кажа - требе си пауър. Особено пък с 90см шина :shock:
mavryt4o - майстор
вт яну 22, 2019 2:13 pmla_bamz написа:
Тук има доста хора с припсобления за бичене с моторен трион. Та чуденкта ми е чисто финансова : Shtihl MS 661 или MS 441. СМятам да е с 90 см шина. Припсособлението ще е алуминиево.
Да си кажете мнението ?
Надали някой ще ти каже взимай малката.При този режим на работа всичко ще се задъхва.А дали ще е алуминиево или не няма машинката да го бута.

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: