Всичко за дърводелството
Фитилчо - майстор
ср юли 18, 2018 7:49 pmbulhomes2 написа:
С тибли или бисквитки ще изкараш лепилото с една стяга някой друг път.
Ако ги правиш леко на дъга, ще го изкараш :?:

Недей така категорично, че минааме в категорията- Такова животно нЕма :lol:
bulhomes2 - майстор
И от к'ъв зор да си преебаваш настройката на абрихта? Че нямаш стяги ли? И ще стане по-здраво ли?
Трябва да си закупя две глави за четиристранката след малко търсене попаднах на тези двете, едната с три ножа българска другата с четири италианска, може ли да ме посъветвате коя от двете или ако има нещо по добро откъде.Благодаря.
Прикачен файл:
_20180729_204630.JPG
Прикачен файл:
_20180729_204559.JPG
cvetomir_77 - специалист
Поръчан и чакам да дойде!

Прикачен файл

Screenshot from 2018-09-01 10-43-17.png
cvetomir_77 - специалист
Дойде машинката! Много съм доволен! Прахоулавянето е повече от 90% и сваля материала много бързо. Благодаря на EDI, че си е купил точно тази марка :-D.
Прикачен файл:
Photo.jpg

Между другото си купих и това, че старата Макита изгоря:
Изображение
KingLin - майстор
Колега орбиталния от къде го взе и за какви пари ако не е тайна?
cvetomir_77 написа:
Дойде машинката! Много съм доволен! Прахоулавянето е повече от 90% и сваля материала много бързо.
Virtex - майстор
Като гледам снимката вероятно е от Германия, вече дали от амазона, ebay или някъде другаде - не знам.

Но и на мен ще ми е интересно цена :)
EDI - майстор
И тук ги има на промо, това е новия модел, аз имам стария.Новия идваше някъде 180 лева, до колкото помня.
KingLin - майстор
вт сеп 04, 2018 8:27 amVirtex написа:
Като гледам снимката вероятно е от Германия, вече дали от амазона, ebay или някъде другаде - не знам.
И аз за това питам, защото виждам, че не е от България, а като прерових магазините видях, че и тук го има за около 180-190 лева, та ми стана чудно дали не е набарал някоя хубава прИмоция някъде в чужбина, а точно в събота, като разбичвах една череша си мислех, че ми е време да си взема една такава машинка.
cvetomir_77 - специалист
вт сеп 04, 2018 10:29 amKingLin написа:
вт сеп 04, 2018 8:27 amVirtex написа:
Като гледам снимката вероятно е от Германия, вече дали от амазона, ebay или някъде другаде - не знам.
И аз за това питам, защото виждам, че не е от България, а като прерових магазините видях, че и тук го има за около 180-190 лева, та ми стана чудно дали не е набарал някоя хубава прИмоция някъде в чужбина, а точно в събота, като разбичвах една череша си мислех, че ми е време да си взема една такава машинка.
От Германия - Амазон за 87 евро.

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: