• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 176
Всичко за дърводелството
Фитилчо - майстор
От инструментите, които съм виждал, по скоро ми се струва , че Мафел нямат разработики на иструменти, освен онази резачката циркуляр.Всичко друго е машини на друга марка, или пък всички марки купуват модели от тях :?
Разгледайте шлайфове, зегета и ще видите за какво говоря...
lavka86 - специалист
Аз съм се насочил да си взема ексцентрик шлайф на DeWALT D 26453QS. Колегата майстор EDI го хвали и аз зачитам неговото мнение. Събирам финанси и ще го взема в най-скоро време. :partyman:
griffin - майстор
Струг за дърво, дисков шлайф с прилична големина, пречиствател за въздуха в работилницата, може би в бъдеще и някакъв по голям банциг.
За купуване циркциркуляр ако не стане и той попада в графата правене
Фитилчо - майстор
Грифине, дебни Англия, гледам, че като пътуват тези, които доставят от Англия, минават през Франция...
mitko64 - майстор
Дреболия е, но да се пофала :-D . http://www.reichelt.de/Measuring-Tools/ ... MWSTFREE=0 . След като потроших няколко ментака, днес ми се откъснаха 10 лв. от сърцето.
Фитилчо - майстор
Никога не успях да разбера защо се възбуждат немците по тея метри? :?:

Дет вика един приятел, щото им плащат на час :lol: неска кат го разгъне 40 пъти и е утрепал 1 час надница :lol:
profesionalist_wood - майстор
Подобни метри ги видях в Бриколажа,забравих коя марка беше,ама бяха хубави,казвам го защото за първи път ги докарват в този магазин
mitko64 - майстор
Toзи е от Баухаус. Ползвал съм същия, ама не беше мой. Тези евтините който имах КАРО и Globus, малко ги намокриш и станат на ветрило :weedman:
griffin - майстор
Опция докарване от англия нямам, бях звънял на една от фирмите да ги питам, но ми казаха че няма как да доставят на разумна цена.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 176

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: