• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 176
Всичко за дърводелството
profesionalist_wood - майстор
Чист китаец,няма смисъл,само луфтове и ще се нервираш. Потърси старо българско производство Рачо Ковача
razli4en73 - специалист
а за товаhttp://i2.cdscdn.com/pdt2/9/5/2/1/700x700/far3431541133952/rw/degauchisseuse-1280w-fartools.jpg,нов.
profesionalist_wood - майстор
Би станало,само че потърси зелената версия,и ако е от магазин с гаранция ще е сигурно с частите. Иначе братко аз когато купих щрайхмус фартулс през 2006 г и спряха да ги внасят и нема ни части ни жив дявол. И много си я пазя да не я счупя. Много са здрави и дуракоустойчиви особено зелената серия които са правени в Франция. Ама жълтата хич не ме блазни. Виж в темата за абрихтите и съм писал подробно как щях да се набутам с некачествено изработен китаец
razli4en73 - специалист
четох,и по принцип съм се насочил към тия зелените,но цената става дебела като взема и щрайх отделно.А ножовете на абрихта намират ли се лесно ,например от Пилана или Технолес.
profesionalist_wood - майстор
Тц. С жлеб са като ръчните рендета на бош,тоест еднократни и двустранни,зависи от годината
която си я купил
razli4en73 - специалист
е къде ще ги търся, вала е 156мм.,а знаеш ли каква е била цената в нашите магазини преди,на абрихта и щрайха.
profesionalist_wood - майстор
650 кинта щрайх и 700 за големя абрихт,малкия който го искаш имаше голямо разминаване на цената между 250 и 380 лв щото търговците не бяха наясно колко е реалната му цена. имаше ги в Бриколажа навремето
razli4en73 - специалист
благодаря за съветите и инфото,по нататък пак ще питам
razli4en73 - специалист
А да се пофаля,е го убавеца направо оса....плъзнах една дъсчица за проба,перфектен,думи нямам,ако ме огрее и за щрайха.....

Прикачен файл

DSC00918.JPG
Последна промяна от razli4en73 на нед фев 22, 2015 9:16 pm, променено общо 2 пъти.
profesionalist_wood - майстор
Откъде го взе? Кой модел е? И аз искам същото
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 176

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: