• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
Евала :prayer: на такива хора като теб.Не ми толкова че съм спестил 2-3-5 лева просто гот ми стана че ни организира и всеки е коректен .
EDI - майстор
Каргон е това, няма майтап тука. :supz: Сиреч, квартала в който живеем с градския. :partyman:
mavryt4o - майстор
Има дъбов материал сух на 33мм на границата след Смолян на 460 за кубик няма ли навити да комбинираме някой бус ?
la_bamz - специалист
Едно такова Неделно, реших да погледна има ли ренденца в ибея :). Та спечеих ето този търг ( може би не най-изгодния ):

http://www.ebay.co.uk/itm/JOB-LOT-x-VIN ... true&rt=nc

Повече играх заради 6-ката, 5-ца и 4-ка си имам. Та ако някой има желание може да предложи цена. Не искам надценка( но и не искам предложение от рода на 5-6 паунда зе ренде), просто ако някой съфорумнук има нужда.
mavryt4o - майстор
Ха хааа нека търгът да зарочне.Давам 40 лева за четворката Но реставрирана от теб :-D
la_bamz - специалист
la_bamz написа:
просто ако някой съфорумнук има нужда.
!!!!!!!!!!

Ако ги реставрирам, бих го подарил на някой който има нужда или ще виси за украса на работилницата !
bimbaeco - майстор
Хванал си мойта болест, Ла Бамз. Тъкмо събера някой лев да си купя мотор за банцига и излезе някой лот рендета и парите заминат :)
Винтовертчето ще почака май :)
la_bamz - специалист
Остави ... че и още един търг взех от същия човек ... определно ще почака винтоверта ...
mavryt4o - майстор
la_bamz написа:
la_bamz написа:
просто ако някой съфорумнук има нужда.
!!!!!!!!!!

Ако ги реставрирам, бих го подарил на някой който има нужда или ще виси за украса на работилницата !
Не се обиждай ти си знаеш просто не мога да дам повече.
la_bamz - специалист
Не се обиждам, просто нямам време да се занимавам. Ако намеря такова, бих предпочел да не го продавам ( да го подаря ) или да си остане за мен. Не съм от тези модерните хора, които много си "ценят" труда ;)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Тема "Джоб Лот - сговорна дружина планина повдига" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: