Всичко за дърводелството
Lisko - майстор
Леглото разглобяемо ли е? Или никога няма да излиза през вратата? :partyman:


Между другото за хора с киселини в стомаха се препоръчва да се вдигне едно 10-15 см леглото откъм главата. Свиква се лесно. Възглавници НЕ вършат същата работа.
mavryt4o - майстор
пон дек 02, 2019 10:46 pmLisko написа:
Леглото разглобяемо ли е? Или никога няма да излиза през вратата? :partyman:


Между другото за хора с киселини в стомаха се препоръчва да се вдигне едно 10-15 см леглото откъм главата. Свиква се лесно. Възглавници НЕ вършат същата работа.
Нещо такова :wink:Побългарен макси фикс :lol:

Прикачен файл

IMG_20191202_231503-1843x1382.jpg
Lisko - майстор
Нещо по-скромно от мен. Рафтчета за над леглото. Канадски кедър.
За окачването на стената две планчици от алуминий.
Една спомагателна летва с временно завити в нея видии послужи да съм сигурен че ще обознача дупките на стената на правилно разстояние една от друга (точно 16 инча, колкото е стандарта за гредичките зад картона) и по хоризонтал.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
EDI - майстор
Туй нещо, кедъра, има много готина шарка, дето понаучному фладер му викат. :lol:
plamen6703 - майстор
Радиочасовника ми хвана окото, ако имаше по-близък план бих бих го потърсил в нета, тия цифри са само като за мен :) ! :partyman:
Lisko - майстор
Аа, часовника е много вехт. Не съм го купувал, колега ми го даде, щото вече не звънял и ще го хвърля. Не звъни, ама работи перфектно има две нива на светене - нормално и по-слабо. По-слабото е перфектно за през нощта - отвориш едно ако - виждаш колко е часа. В задния край на долното рафтче прорязах минимално каналче, точно колкото да мине кабела, тъй като часовника беше първото сигурно нещо което ще се слага на тия рафрове.
За аналогично нещо (сиреч за спалнята) същия колега има идея да прави по-голяма конструкция която да включва USB контакти за поне 4 устройства.
bulhomes2 - майстор
Има часовници, дето прожектират на тавана. Имам тоя - https://www.ebay.com/itm/LED-Digital-LE ... 2749.l2649 На печката и на микровълновата не виждам часовниците без очила, но тоя го виждам.
Lisko - майстор
Държач за спидомера на велосипеда (оригиналният беше много ажурен и се счупи)
Един проект от лятото, който нямах време да постна по-рано.
Типичен пример за нещо което можеше да се направи на 3Д принтер
и хем с бонуса че нямаше да има нужда от толкова мазане със слоеве дето да пазят дървото от влага.

Изображение


Изображение


Изображение


Изображение


Изображение
EDI - майстор
Важното е човек да се потруди с ръце и после да види резултата.И аз сега си правя два фенера за двора.На пазара има всичко, но друго си е да го видиш да свети и да ти стане кеф от резултата.
TACHO - специалист
чет дек 05, 2019 9:16 amEDI написа:
Важното е човек да се потруди с ръце и после да види резултата.И аз сега си правя два фенера за двора.На пазара има всичко, но друго си е да го видиш да свети и да ти стане кеф от резултата.
Пусни някоя снимка като станат готови :)

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: