Всичко за дърводелството
bimbaeco - майстор
Такава пейка на такава ливада няма в България. Това ме накара да се загледам. После видях и щепсела на фрезата.
Не си давай парите. Има сто варианта да предпазиш пантите. Със синджирче е най-лесно
bulhomes2 - майстор
съб яну 09, 2021 12:15 ambimbaeco написа:
Такава пейка на такава ливада няма в България. Това ме накара да се загледам. После видях и щепсела на фрезата
Ееее, тука ме разби и мен. Евала! :prayer: :prayer: :supz: :supz:
to6o75 - помощник
Нещо просто и лесно, а и практично.

Прикачен файл

DSC06558.JPG
DSC06558.JPG (87.87 KиБ) Видяна 1740 пъти

Прикачен файл

DSC06556.JPG
bulhomes2 - майстор
Ако прорезите бяха перпендикулярни на стената и отворени отпред - нямаше ли да е по-лесно за употреба? Като гребен един вид. Само поставяш ножа, а не го мушкаш.
to6o75 - помощник
вт яну 19, 2021 9:11 ambulhomes2 написа:
Ако прорезите бяха перпендикулярни на стената и отворени отпред - нямаше ли да е по-лесно за употреба? Като гребен един вид. Само поставяш ножа, а не го мушкаш.
Предполагам и двата варианта си имат плюсове, както и минуси. При този може да ползваш пространството пред тях, например тостер.
cvetomir_77 - специалист
Най-после първата част от ТВ шкафа е готова. Плота и рамките на вратичките са от материал за дюшеме (смърч), но не съм доволен защото е от сърцевината на ствола и съм 90% сигурен, че ще сцепи след не много дълго време. Всичко останало е от стари палета.

Прикачен файл:
IMG_6440.JPG
IMG_6440.JPG (104.9 KиБ) Видяна 1434 пъти
Прикачен файл:
IMG_6429.JPG
IMG_6429.JPG (97.75 KиБ) Видяна 1434 пъти
Прикачен файл:
IMG_6349.JPG
mavryt4o - майстор
вт яну 26, 2021 2:36 pmcvetomir_77 написа:
Най-после първата част от ТВ шкафа е готова. Плота и рамките на вратичките са от материал за дюшеме (смърч), но не съм доволен защото е от сърцевината на ствола и съм 90% сигурен, че ще сцепи след не много дълго време. Всичко останало е от стари палета.


IMG_6440.JPG
IMG_6429.JPG
IMG_6349.JPG
Толкова труд си вложил =D> пък с калпав материал :?
bimbaeco - майстор
С хубав материал всеки може :)
Браво. Не виждам причини да си недоволен - готин шкаф, не си давал грешни пари и си си играл наволя в работилницата - победи на всички фронтове.
cvetomir_77 - специалист
Материал така или иначе няма от къде да купя вече втори месец, защото всичко е затворено при нас. Пари съм дал само за лепило, шкурка, вакса и за тока. Всичко друго ми е от Господ така да се каже,

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: