Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
ср авг 05, 2020 7:12 ambulhomes2 написа:
Браво Ивайло! Записах се и аз. Каза, че трудно намираш информация, но тези които знаели повече - да си направили нещо те?!? Рабирам, че не приемаш съвети, но въпреки това ще дам един лек, щото и аз съм го откраднал. В началото и аз си слагах маската като теб, докато не видях един професионален бояджия. Закача зад врата долните връзки и маската си виси на шията му. Като му трябва само вдига оглавника с една ръка и после пак така лесно го сваля.
Разбрал си ме погрешно. Искам да ги провокирам и те да покажат нещо. Да споделят знанията си. Така всички печелим. За маската изобщо не ми беше хрумвало.
Virtex - майстор
вт авг 04, 2020 10:04 pmmavryt4o написа:
Зле съм с езиците от там и с програмите.. Взе да ми се изяснява защо на никой не му се занимава но съм упорит и имам добър пример от всички вас.
Поздравления за клипа ! Виждам добре се справяш с програмите и създаването, ще е супер ако продължиш в същият дух :)
la_bamz - специалист
Харесване->Записване->Шерване ;)

Евала за инициативата. Супер е. Като долу/горе вещ в тази област, доста добре се справяш със записа на видеото и обработката !
themask - специалист
ср авг 05, 2020 7:12 ambulhomes2 написа:
Браво Ивайло! Записах се и аз. Каза, че трудно намираш информация, но тези които знаели повече - да си направили нещо те?!? Рабирам, че не приемаш съвети, но въпреки това ще дам един лек, щото и аз съм го откраднал. В началото и аз си слагах маската като теб, докато не видях един професионален бояджия. Закача зад врата долните връзки и маската си виси на шията му. Като му трябва само вдига оглавника с една ръка и после пак така лесно го сваля.
На мен пък не ми беше хрумнало, че по друг начин може да се сложи маската, освен да виси и само да се вдига при нужда :lol:

Адмирации за желанието и споделения опит!
И още една вметка относно маската - това не са ли предпазните филтри за боядисване? Тези за прах са едни кръглички и розови (поне на 3М).
:partyman:
holi_jolie - помощник
Ивайло Борисов, чета много, но рядко пиша във форума. Благодарности, РЕСПЕКТ и уважение за начинанието! Справяш се чудесно и продължавай в същия дух!
mavryt4o - майстор
пет авг 21, 2020 10:36 amholi_jolie написа:
Ивайло Борисов, чета много, но рядко пиша във форума. Благодарности, РЕСПЕКТ и уважение за начинанието! Справяш се чудесно и продължавай в същия дух!
[/quot
Благодаря!На един да съм бил от полза значи не е било напразно.
holi_jolie - помощник
пет авг 21, 2020 11:34 pmmavryt4o написа:
пет авг 21, 2020 10:36 amholi_jolie написа:
Ивайло Борисов, чета много, но рядко пиша във форума. Благодарности, РЕСПЕКТ и уважение за начинанието! Справяш се чудесно и продължавай в същия дух!
[/quot
Благодаря!На един да съм бил от полза значи не е било напразно.
=D>
mavryt4o - майстор
Да избутам малко темата 😁

Прикачен файл

IMG_20201022_104859_copy_1280x960.jpg

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: