Всичко за дърводелството
dbelev - специалист
Шпрертплата е 12ка, а за дъната 6мм. По-тънък не знам как да го сглобя, освен със зъбчатата сглобка, дето пак ще я пробвам. Слагах парчета и отпред и отзад но явно трябва да си направя свестно приспособление. Отдавна съм си намислил да взема един BOSCH GTS 10 XC, но просто нямам къде да го сложа :?
Благодаря на всички за отзивите :) и спорна работа!
PIP - майстор
съб юни 06, 2020 6:04 pmdbelev написа:
Набързо две етажерки за жената :mrgreen:

https://photos.app.goo.gl/99MagEXYpe9Q9pSc9
=D> =D> =D>
radius - майстор
Брей, много дизайнерски. Да не са вдъхновени от първия спътник (това съвсем добронамерено го казвам).
mastodonta - специалист
ср юни 03, 2020 9:43 amdbelev написа:
Шпрертплата е 12ка, а за дъната 6мм. По-тънък не знам как да го сглобя, освен със зъбчатата сглобка, дето пак ще я пробвам. Слагах парчета и отпред и отзад но явно трябва да си направя свестно приспособление. Отдавна съм си намислил да взема един BOSCH GTS 10 XC, но просто нямам къде да го сложа :?
Благодаря на всички за отзивите :) и спорна работа!
Да и аз така процедирам - 18ка, за такъв проект е разхищение, а 12ката си върши перфектна работа :) С дъното също си постъпил правилно. Според мен и за бъдеще си продължи по-същата схема няма какво да го мислиш, но определено според мен с циркуляра ще ти е по-лесно та почвай от сега да му мислиш място, защото животът с такава машинка е една идея по-лесен.

Аз съм минал на по-малко проектчета, че с отпадането на карантината и времето намаля - ето един органайзер за прибори в кухнята от остатъци, оставил съм и място за 3ти панер най-отдолу, ако или по-скоро като се увеличи в бъдеще посудата :)

Прикачен файл

IMG_20200604_115915 (2).jpg

Прикачен файл

IMG_20200604_115908 (2).jpg
dbelev - специалист
Добра идея =D> При мен са едни пластмаси ... Като му дойде времето :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юни 08, 2020 8:47 amdbelev написа:
Добра идея =D> При мен са едни пластмаси ... Като му дойде времето :)
От хигиенна гледна точка, плас'масите са най-удачни, та, не бързай
dbelev - специалист
Карантина + ваканция и гледам да отхвърля задачи :mrgreen:

Жената каза, че това се нарича "поптманто"

https://photos.app.goo.gl/4ZCUq5rvktH4niGz5

За сефте пробвах тази сглобка. Аз и викам "мъжко-женско". На английски й научих името, но на български не го знам :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 18, 2020 7:12 pmdbelev написа:
"поптманто"
поРтманто
Закачалка в предверието, за вънкашни връхни дрехи
bulhomes2 - майстор
Баси как така чисто работиш ве човек? В моята работилница талаша няма свършване...

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: