Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
Нещо прясно за литературата :)

Прикачен файл

IMG_20231211_182626_copy_950x1268.jpg
Ал_ - специалист
Супер, браво и на двамата!
mavryt4o, сподели, моля те, за менгемето на работната маса. Ти ли си го правил, и какви механизми ползва. Също и за материала и дебелината на плота и, че ми харесва идеята с dog hole.
И - грехота е да я държиш тази чудесна работилница неподредена, макар че творческият безпорядък и джитка :)
mavryt4o - майстор
вт дек 19, 2023 10:02 pmАл_ написа:
Супер, браво и на двамата!
mavryt4o, сподели, моля те, за менгемето на работната маса. Ти ли си го правил, и какви механизми ползва. Също и за материала и дебелината на плота и, че ми харесва идеята с dog hole.
И - грехота е да я държиш тази чудесна работилница неподредена, макар че творческият безпорядък и джитка :)
Няма как. Като се улисам и без да искам разхвърлям.Дълго е за писане ще дам линк Само мога да кажа че модела, който направих на портативния тезгях е в пъти по-добър.
kancho - специалист
пон ное 06, 2023 2:04 pmmavryt4o написа:
Малко и домашен декор 🙂
Каква е идеята? Полу папионките са свързани с чеп и после длаб перпендикулярно без лепило в уголемен отвор в чепа, за да позволи сезонно движение?
mavryt4o - майстор
съб дек 23, 2023 2:49 pmkancho написа:
пон ное 06, 2023 2:04 pmmavryt4o написа:
Малко и домашен декор 🙂
Каква е идеята? Полу папионките са свързани с чеп и после длаб перпендикулярно без лепило в уголемен отвор в чепа, за да позволи сезонно движение?
Просто ми харесва стила 🙂 Конкретно в случая трябваше да прикривам един грешен сряз но малко се увлякох 🙂
bou81 - специалист
Здравейте, колеги, имам питане къде мога да намеря информация как се слепва дървен материал? :?
mavryt4o - майстор
Да раздвижим малко темата с трикраки столчета 🙂

Прикачен файл

IMG_3363_copy_1783x1001.jpg
nikolson - майстор
А, вече и снимки правим...
mavryt4o - майстор
чет фев 01, 2024 8:40 pmnikolson написа:
А, вече и снимки правим...
По принуда 😆
colyo - специалист
Работата с ПДЧ не я намирам за много дърводелска, но за сега това е основния материал с който разполагам....та спретнах на малкия едно "геймърско" бюро, та чунким седне да учи. Пък и трябваше да тествам новата оберфреза.

Прикачен файл

viber_image_2024-03-10_18-21-59-487.jpg

Прикачен файл

viber_image_2024-03-10_18-21-59-230.jpg

Прикачен файл

viber_image_2024-03-10_18-21-59-183.jpg

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: