• 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 187
Всичко за дърводелството
bulhomes2 - майстор
stridata написа:
...Ако имаш 1000 маси да направиш ще забравиш за омекотяването...
Ми при нас всички си омекотяват. Дори и тия с хилядите маси. Не съм измислил аз технологията и предпочитам да я спазвам.
mavryt4o - майстор
Замря нещо темата и да я разбутам малко с една липова маса за един резбар.Ще я щракна и като я нашари.

Прикачен файл

20170306_204236.jpg
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
mavryt4o написа:
... липова маса за един резбар....
Интересно.
mavryt4o - майстор
Нещо масивно....

Прикачен файл

20170317_164535.jpg
themask - специалист
Браво! Много добре изглежда!
И на мен ми трябват точно 2 такива врати, а все още нямам познание и опит :( Като тръгнеш да правиш друга, свиркай, таман и триона ще пробваме, хахах. Той пътува насам между другото :roll:

EDIT: Трябваше да направиш едно ръководство, докато я правеше :)
mavryt4o - майстор
няма нищо скрито и на мен ми е сефте

Прикачен файл

20170317_175805.jpg
themask - специалист
Снимай и отворена :) Искам да видя касата, а също и каква брава си сложил.
mavryt4o - майстор
themask написа:
Браво! Много добре изглежда!
И на мен ми трябват точно 2 такива врати, а все още нямам познание и опит :( Като тръгнеш да правиш друга, свиркай, таман и триона ще пробваме, хахах. Той пътува насам между другото :roll:

EDIT: Трябваше да направиш едно ръководство, докато я правеше :)
Монтирана ще я снимам.Вчера качих един маник 35см на банцига .Ако решиш да работим аз ще изкам 2 перпендикулярни ряза на дънер през средата от там ще си ги оправям на банцига.Врата дано да не правя скоро :lol:

Прикачен файл

20170318_185326.jpg
mastodonta - специалист
Здравейте, от доста време следя този форум, но поради липса на какво да покажа досега присъствах само анонимно. Вчера обаче най-накрая успях да завърша фаза 1 от една секция, която правя от миналата година. Материалът е масив, борови плоскости от Баухаус, лакирани със Сикенс Cetol 761, цвят орех, а за сглобките съм използвал растекси и дибли 8мм. Надявам се до есента да направя и фази 2 и 3, а това са таблени вратички, които да скриват книгите, и надстройка над сегашните шкафове.

Изображение

Ще се радвам да чуя мнения от далеч по-опитните колеги тук :)
EDI - майстор
Не ти трябват врати, така е идеално. :partyman:
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 187

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: