Всичко за дърводелството
cvetomir_77 - специалист
Това успях да завърша вчера.




Прикачен файл:
Снимка на екрана на 2023-02-06 09-13-41.jpg


Прикачен файл:
Снимка на екрана на 2023-02-06 09-16-51.jpg
cvetomir_77 - специалист
Оказва се че тази тема сам си я създадох и сам си поствам в нея. Никой нищо ли не прави или има друга тема, която съм пропуснал?

Този проект най-после е завършен!

Lisko - майстор
нед апр 16, 2023 7:59 pmcvetomir_77 написа:
Оказва се че тази тема сам си я създадох и сам си поствам в нея. Никой нищо ли не прави или има друга тема, която съм пропуснал?
Може би си най-продуктивен, или всички са по-срамежливи.
Имам лека критика към "четворната закачалка", която критика, мога да си позволя, тъй като правих подобна закачалка и моята има същия проблем.
Проблемът е, че този перпендикулярен срез отдолу, не се вързва с къде по-натуралния горен край.
Когато правих поставка за три бутилки вино (която виси на стената) се коригирах и долния край е "по-разчупен" и изглежда по-добре.
То всичко е въпрос на вкус де, ама понеже виждам и двата варианта та ми е по-лесно да сравня.

В момента съм в застой защото не виждам какво да направя из къщи. Или вече е направено или ми се вижда много сложно.
:partyman:
А момент - имам два проекта почнати съответно преди две години и преди една година. Единия е "сървърче" за питиета на дивана, а другия е трикрака масичка със спираловидни крака. Спираловидността ще дойде от множество квадратни парчета с кръгла дупка в средата. Центъра на всеки крак е метална тръба е тия дървени парчета се нанизват на него и всяко следващо се завива на малък ъгъл спрямо предното (преди да се залепи). Сървърчета вече имаме две, това просто ще е с малко по-голяма повърхност отгоре, а масата буквално нямам идея къде ще я сложа, нищо чудно да се подари.

Твоята маса от видеото кефи! Личи си прецизността и изпипването на детайлите.
ZEDYCUS - майстор
На Цветомир поздравления, масата е екстра. :partyman:
Да не съм офф-едно рафтче от спасена дървесина от печката. Орех и изрезка мраморен бук - от него е и вазата. Тествах една диблачка, та на две натри и стана рафта.

Прикачен файл

viber_image_2023-04-17_17-27-45-508.jpg

Прикачен файл

viber_image_2023-04-17_17-27-45-448.jpg

Прикачен файл

viber_image_2023-04-17_17-27-45-435.jpg

Прикачен файл

viber_image_2023-04-17_17-27-45-385.jpg
mavryt4o - майстор
Една спалня от мен :lol:

Прикачен файл

IMG_2551.JPG
radius - майстор
=D> 2-3 пъти гледам и си викам "Объркал е снимката" :lol: :lol:
nikolson - майстор
Състаряването е станало екстра!
dbelev - специалист
Момчетаа, една молба - пишете моля ви от каква дървесина сте направили тези хубавини, та малко по малко да се научим (новаците :-D ) да различаваме различните видове [-o<
vlax - майстор
mavryt4o аз от мебели не разбирам.Но такива подредени инструменти,подредена работилница-поздравления. =D> Или си подредил инструментите за снимката?
:partyman:

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: