• 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 187
Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
Да същите са човека ги намира стари са и прави другата електроника на мен поръчва кутийте аз импровизирам .На мен ми харесват има продават нови модели доста големи и със синкава подсветка много яка но самите комплекти са скъпи.Аз искам да си направя пак в дървена кутия но да се монтират челно кръгли месингови механизми със стрелки да речем часовник,термометър и фидрометър някои не знае ли от каде да си взема такива механизми за вграждане.Намерих една фирма за корабно оборудване но дебело ми идва.
mavryt4o - майстор
Подхванах пак нещо две магаренца и шкав за инструменти със нетипичната сглобка в случая с чуждо тяло.

Прикачен файл

20170104_180137.jpg

Прикачен файл

20170101_184807.jpg
EDI - майстор
За теб ли са :partyman: .И аз имам нужда от шкафове за инструмент, магарета, ролкови стойки и други такива ползености, но за сега нямам грам място за тях и затова изобщо не се захващам.
mavryt4o - майстор
Четеш ми мислите човек! И на мен вече е кът местото и наблягам на мобилноста.Магаретата са 2 пъти по-леки от металните ми.Шкафа и той много плитък 25см и като стана въпрос за него да попитам.Взел съм панти покрит кант но корпуса е 23мм дебелина.Ширината е 70см предвиждам 2 врати по35 см.За да пасне всичко както трябва трябва ли да изкопам легла за пантите 5 мм дълбоки да стане 18мм дебелина корпуса че не са ми ясни много принципа на пантите?Еди и аз вчера мислих за ролка която да е мобилна и регулеруема по височина че помага много когато се работи с дълъг материал.И подвижен работен тезгях съм замислил намерих колела ,имам метални квадрати за конструкцията плота умувам за 3 реда ламинат.
novgradski - специалист
Извинете- щях да пусна една Метална стойка ( а пък е в дърводелство),и не можах да си изтрия поста(снимката е останала).

Прикачен файл

Stojka.jpg
la_bamz - специалист
Доста проекти ми се насъбраха, но в МНОГО студените дни не искам да лепя, за това реших да си направя една сушилня за мръвки :)
Прикачен файл:
Photo0097.jpg
Прикачен файл:
Photo0095.jpg
Прикачен файл:
Photo0094.jpg
Както се и вижда ( тук много не се старах признавам си ) дъските са от палети, вентилаторите и захранването са ми останали от работата. Цялото нещо ми коства 5 часа труд :)
EDI - майстор
А, така не се брои.Де са мръвките........ :lol: :partyman:
bimbaeco - майстор
Сушени деликатеси по компютърджийски :-D
Трябва да патентоваш изобретението, Ла Бамз.
A.Asenov - специалист
Сушилнята на колегата превъзхожда дори и моята по екставагантност. Страхотна идея.
mavryt4o - майстор
Нещо оригинално за именните дни.Много му се зарадва именничката на фона на китайската скраб.

Прикачен файл

20170118_152528.jpg

Прикачен файл

20170118_145700.jpg
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 187

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: