Всичко за дърводелството
ZEDYCUS - майстор
Перфектен :partyman:
cvetomir_77 - специалист
Ей това беше последното проектче, което не е напълно завършено.
Работен плот от стари палети.


dbelev - специалист
Поздравления! Подобна работа предстои и на мен и много се зарадвах на клипчето =D>
Изгледах доста клипове за направа на работна маса и в повечето от тях дебелината на плота достига десетина сантиметра. На мен това ми идва в повече. Аз бях замислил да го направя около 4-5 см дебел и виждам, че и при теб това е решението.
А от палетите Извадих четвърт кофа метал :?
cvetomir_77 - специалист
пон юни 26, 2023 11:23 amdbelev написа:
Поздравления! Подобна работа предстои и на мен и много се зарадвах на клипчето =D>
Изгледах доста клипове за направа на работна маса и в повечето от тях дебелината на плота достига десетина сантиметра. На мен това ми идва в повече. Аз бях замислил да го направя около 4-5 см дебел и виждам, че и при теб това е решението.
А от палетите Извадих четвърт кофа метал :?
Това беше пробен проект - дали от палети ще успея да направя плот. Получава се, обаче за работна маса си трябва от 5-6 см нагоре, моя плот се получи 3,5 см, които са малко!
mavryt4o - майстор
не може само работа :-D

Прикачен файл

IMG_2746.JPG
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Красота!
:) Аз на това веднага ще му избия стъпенката, даже знам от коя страна... и няма да се облягам, че страшно, нооо е много красив стол
bimbaeco - майстор
Не съм влизал отдавна и съм пропуснал, че Маврудчо е вкарал чугунен самолетоносач :) в работилницата. Жив и здрав да си работиш с него :)
Lisko - майстор
Мавруте, това лак има ли или е само масло? Краката май бият на лак, обаче ти си от маслените фенове.
mavryt4o - майстор
След като прекарам всичко с японското ренде (особено дъба) покритието има осезаема блясък. Маслото иначе е на осмо сатен. На снимката може да е прясно и да лъщи но не е така не живо аз лъскаво не обичам. 🙂

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: