Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
нед окт 22, 2023 5:28 pmАл_ написа:
А защо не си направи и стойките? Ако не греша си добър и с електрожена, а квадратни тръби размери всякакви
Много добра работа си свършил!
Не че не съм правил но чак такъв филантроп не съм🙂
mavryt4o - майстор
Малко и домашен декор 🙂

Прикачен файл

масичка.jpg
stefanjor - специалист
пон ное 06, 2023 2:04 pmmavryt4o написа:
Малко и домашен декор 🙂
Много стилно се е получило, поздравления!
А може ли да попитам- има ли по- дискретен начин за снаждането на двете дъски?
Наистина лястовицата си е сигурнна и стабилна сглобка, но какво ще се случи, ако се използват бисквитки, дибла или нещо, което да заздрави сглобката, но е от долу и не се вижда?
mavryt4o - майстор
пон ное 06, 2023 3:14 pmstefanjor написа:
пон ное 06, 2023 2:04 pmmavryt4o написа:
Малко и домашен декор 🙂
Много стилно се е получило, поздравления!
А може ли да попитам- има ли по- дискретен начин за снаждането на двете дъски?
Наистина лястовицата си е сигурнна и стабилна сглобка, но какво ще се случи, ако се използват бисквитки, дибла или нещо, което да заздрави сглобката, но е от долу и не се вижда?
Разбира се че може :) Аз го правя по този начин защото ползвам широки монолитни полу-янове(в разрез с всички правила) и тези техники позволяват на тези парчета да си се свиват и разширяват свободно. Пък и стила си ми харесва казало кучето 🙂
Ал_ - специалист
Супер!!!
Такива не слагай под навеса, че бързо ще ги отнесат
Lisko - майстор
Мавруте, ти си отличен както винаги, но интересно, казаха ли каква е точно идеята за навеса? Маса за похапване в дъждовно време може би?
mavryt4o - майстор
пон ное 06, 2023 10:48 pmLisko написа:
Мавруте, ти си отличен както винаги, но интересно, казаха ли каква е точно идеята за навеса? Маса за похапване в дъждовно време може би?
По принцип го правя да се събираме там да се веселим.То си е достъпно за всеки. Ще го направя с времето да ни е удобно и красиво. Ще е ограден с плътен парапет с пейки и две маси по дължина. Може да му сложим ветоупорни завеси а от страни барбекю но ме ядоса властта покрай изборите се опитаха да си трупат девиденти и за това замразих проекта да се помнят малко.
stefanjor - специалист
пон ное 06, 2023 5:57 pmmavryt4o написа:
...ползвам широки монолитни полу-янове...
Хм, май съм сбъркал мащаба.
В началото, като видях масата, си представих, че е нещо тип маса за кафе мах 1м/0.5м... :?
Следващият път сложи някоя бутилка за мащаб :partyman:
cvetomir_77 - специалист
Прикачен файл:
IMG_5651.jpg

Прикачен файл:
IMG_5653.jpg

Прикачен файл:
IMG_0756.jpg

Прикачен файл:
IMG_0751.jpg

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: