• 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 187
Всичко за дърводелството
themask - специалист
Много сериозна система си заформил :) Това с количката е "топла" връзка между навеса и къщата ли?
radius - майстор
mavryt4o написа:
Леглото е готово.
Много красиво и с тежест - все едно е на цар Калоян. Имайки предвид и материала, това легло ще векува. (нещо не се връзва с обстановката в стаята, но това не е от майстора).
mavryt4o - майстор
radius написа:
mavryt4o написа:
Леглото е готово.
Много красиво и с тежест - все едно е на цар Калоян. Имайки предвид и материала, това легло ще векува. (нещо не се връзва с обстановката в стаята, но това не е от майстора).
вързва се с доста неща но е бебешка стая не може всичко орех и дъб требва си и мдф-че

Прикачен файл

2017-08-30 09.07.50.jpg

Прикачен файл

2017-08-30 09.07.20.jpg

Прикачен файл

2017-08-30 09.08.09.jpg

Прикачен файл

2017-08-30 09.08.40.jpg
radius - майстор
Друго си е и талашита, придава уют. Аз не мога без него, да ме питаш защо си правя чамова спалня (поради липса на друг сух и хубав материал).
Но да не изместваме темата дали се връзва с интериора, само по себе си леглото е мнооого хубаво.
mavryt4o - майстор
radius написа:
Друго си е и талашита, придава уют. Аз не мога без него, да ме питаш защо си правя чамова спалня (поради липса на друг сух и хубав материал).
Но да не изместваме темата дали се връзва с интериора, само по себе си леглото е мнооого хубаво.
Изобщо не ми се говори друг сух материал.За 3-те талпи за страниците платих точно 110лв или 1600 за кубик първо качество.Майната му кефа цена няма.Ама извинявай после да се чудиш как да въртиш да изправяш да фугираш нецепеното еее дойде ми в повече.
nikel - специалист
themask написа:
Много сериозна система си заформил :) Това с количката е "топла" връзка между навеса и къщата ли?
От към навеса също ще има врата с изолация.
Почакай да сложа и ел. задвижването на количката ,тогава става сериозна системата.
bulhomes2 - майстор
mavryt4o всеки може да забие прав пирон. Майсторлъка е да забиваш криви пирони. Това ми беше казал един комшия от село преди трийсетина години...

nikel, впечатли ме с тази количка! =D> =D> Снимай повечко, че и клипче, че да разберем баш как работи!
Последна промяна от bulhomes2 на чет авг 31, 2017 10:15 pm, променено общо 1 път.
Фитилчо - майстор
Много финно действате, аз съм хардкор към момента :lol:

Изображение

До неделя трябва да съм покрил на паропропускливо и да съм навил контралетви и скара и чакам метални керемиди :weedman:
nikel - специалист
bulhomes2 написа:
mavryt4o всеки може да забие прав пирон. Майсторлъка е да забиваш криви пирони. Това ми беше казал един комшия от село преди трийсетина години...

nikel, впечатли ме с тази количка! =D> =D> Снимай повечко, че и клипче, че да разберем бап как работи!
Снимам, но е в процес на доработка. А нали ще трябва за зимата засега е на втори план, правя едни врати на гардероб ,че е по спешно /по заръка на скъпата /
Virtex - майстор
Фитилчо написа:
Много финно действате, аз съм хардкор към момента :lol:

До неделя трябва да съм покрил на паропропускливо и да съм навил контралетви и скара и чакам метални керемиди :weedman:
малко в страни от темата, но все пак :

1. на снимката вдясно, оставеното пространство между покрива и дъсчената "тереса/платформа" за прозорци ли е оставено ? Имаше тема за къщата, но не се сещам там дали имаше план :)

2. пробвал ли си металните керемеди при дъжд дали шумят ? Предполагам за тях ще е стандартно монтиране според производителя ( летви през Х см + специалните винтове )
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 187

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: