• 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 186
Всичко за дърводелството
lavka86 - специалист
Браво! Чудесно изпълнение. :prayer: :partyman:
mavryt4o - майстор
Студ не студ да избием винетките

Прикачен файл

20170131_114915.jpg

Прикачен файл

20170131_114640.jpg
EDI - майстор
Ти умора немаш ли, бе. :lol: :partyman: Тез идни се постопли и аз също започнах да посещавам работилницата и да поработвам - на жената зимните "заповеди" :prayer: :lol: ще изработвам, ама още не съм готов за снимки.
themask - специалист
EDI, поне кажи какви са заповедите, де :)

mavryt4o, какво е това второто - сандъче за опилки ли? :mrgreen:
fillme - специалист
Не се спира mavryt4o :-D На мен това второто ми изглежда като кутия за хладно оръжие.
mavryt4o с какъв абрих си?
mavryt4o - майстор
Имахме известен кавалджия от село и кутията е за кавала му.Бил е учител и вдъхновение на Теодоси Спасов който всяка година идва и трябва да сме представителни.Вкарах и малко мой си мотиви опилки от ренде .Машинката е якорудска 3 операционка абрихт,щрайхмус и бор апарат 260мм без грешка работи но и да има стенлито я оправя.
themask - специалист
Браво! Много радва това с кавала :)
EDI - майстор
М, да много добра изработка и идея за кутията.И аз се чудех за какво ще се използва. :partyman:
themask, дреболии са проектчетата - една дървена табакера за кутия цигари, да не се виждат новите картинки, поставка за телевизора в кухнята и една рамка станок, да си подпира жената готварската книга, като готви.За сега е това, но не се знае, какво може да измисли една женска глава. :lol:
themask - специалист
EDI, хаха, по-важното е жената да задържи желанието същото.

Това с табакерата напоследък е доста популярен проект ;) Ще чакаме да видим какво ще измайсториш.
kendal - специалист
Еди по-добре подкарай абрихта, другото е бош лаф работа :-D .
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 186

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: