• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 187
Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
и аз се наканих неска да довърша идея за кафе масичка за тераса градина

Прикачен файл

230720151167.jpg
bulhomes2 - майстор
Че тя си като купешка. Браво, браво :prayer: =D> =D> =D>
nikolson - майстор
Наистина красива е станала. mavryt4o дай допълнително инфо. Материал откъде, операции, лак, байц, размери, такива неща. :klatsch:
cvetomir_77 - специалист
ЖЕСТОКА E. Много е красива.
griffin - майстор
По добре е от купешка :-D
mavryt4o - майстор
Действах без план просто ми хареса един такъв модел маса на едно заведение в пазарджик и реших да си я направя по мой си начин не казвам че е най-правилния.Правя си рамка като за картина само че вместо картина ще слагам летвичките размера зтана 60 на 90 и 70 висояина.После реших да зглобя рамката от долу досега не бях ползвал борапарата той бил полезна машина много добри каналчета станаха а с фрезата врязах дъските да влезнат в каналите и като за сефте добре се получи дилната рамка с краката само телефона не беше с мен да снимам операцията.После монтирах горната кам долната рамка с видий и лепило кийто щях да скрия с дъскичките отгоре.И накрая летвите дебелина 2,7 в рамката с 3мм разтояние така се падна :) мажа с лепило и отдолу с по 1 видия да ги опъне и воаля остана боята която поосрах малко.За материал ползвах второ качество смърч една талпа 5 см и една 4.Имах останал един стар сократес махагон пръснах една ръка рядко за грунд напи хубаво после с 150 шкурка махнах грапавините след това пръснах още една ръка и стана добре но малко от към наситеност ми куца аиде пак зашкурих малко и си викам с четката ще стане по-дебело и ще стане по- тъмно и исзрах едно голямо стана доста на черти беше адска жега и докато размажеш то засъхва ама каквото е такова после може и един безцветен да пръсна без четки вече и това ще е.

Прикачен файл

230720151164.jpg

Прикачен файл

210720151159.jpg

Прикачен файл

070720151150.jpg

Прикачен файл

010720151149.jpg
nikolson - майстор
Ако лакираш, ще лъщи. На мене по ми допада матовия завършек, затова бих минал с фина шкурка още веднъж. Но това е мое виждане. Иначе и аз харесвам тоновете между череша и махагон.
EDI - майстор
Уникално нещо, браво. :prayer: :partyman:
monilan - специалист
cvetomir_77 написа:
Пресата за сирене е от бук :). Сега съм сложил да се пресова тестова партида. Това със сиренето го правя от зор. Детето има алергия към белтъка на кравето и овчето мляко. Може да яде само козе. От 2 години сме като мандра в къщи :(.
Цветомире, не се притеснявай за алергията. Сина от 2 месец му откриха такава алергия, мина на соево мляко, заешко и патешко месо. С времето всичко отшумя, сега е с половин глава над мен и няма смогване на ядене, включително купешки кашкавал и сирене :lol:
ivanovbg - майстор
Сина снощи докара няколко нестандартни палета и ето какво измислих от тях днес. Довечера по хлад ще ги пробваме с мастичката от камерата :partyman:
Изображение
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 187

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: