Всичко за дърводелството
Andri01 - майстор
А,и по обяд има! Аз съм се обаждал от "Формулата" към 11ч. 10мин след това сервитьорките прибраха чашките-пепелници от масите. Но до към 12,30 май никой не дойде на проверка.!! Абе-буля Дочка си е тъпа патка!
mavryt4o - майстор
Добре че е короната да си посвършим по нещо и за вкъщи. От доста време ми беше в главата такъв тип полилей и с малко фантазия франкенщайн прие своя образ. Ползвах предимно непотребни материали като стар орехов ян. Стара окислена медна тава, която умишлен само леко пришкурих а не полирах. Медни пирони останали от не помня кой проект. Конопено въже от стара плевня да скрия кабелите ииии ден труд. Крушките реално само купих по 8лв броя. Не са толкова автентични и красиви като с нажежаема жичка но разликата в живота е доста и леда надделя.

Прикачен файл

IMG_20200415_154941_copy_2000x1500.jpg

Прикачен файл

IMG_20200415_155021_copy_2000x1500.jpg
EDI - майстор
Бомба.Точно за такъв таван. :partyman:
Chefo77 - майстор
ср апр 15, 2020 8:46 amAndri01 написа:
А,и по обяд има! Аз съм се обаждал от "Формулата" към 11ч. 10мин след това сервитьорките прибраха чашките-пепелници от масите. Но до към 12,30 май никой не дойде на проверка.!! Абе-буля Дочка си е тъпа патка!
На 25-и януари подадох сигнал, със снимка. До ден днешен отговор - курец. Но пък прочетох отговор към друг сигнал, за същото заведение. При направената проверка (след две седмици, в 11.30 на обяд), не били установени пушещи ... Май само отговор за затворено за лятото би бил по-малоумен...
Andri01 - майстор
Аз също съм пращал снимки от кафето на "Пикадили парк"-горе. В момента ,когато сервитьорката чисти пепелниците! Отговориха ми на другия ден,: " при направената проверка ,не са установени нарушение" Питах ги: " ...а какво чисти сервитьорката на снимката"?? Отговор - НУЛА! Абе,пълни идиоти са там, но лошото е,че и нас правят на такива!! :partyman:
Lisko - майстор
ср апр 15, 2020 4:16 pmmavryt4o написа:
Добре че е короната да си посвършим по нещо и за вкъщи. От доста време ми беше в главата такъв тип полилей и с малко фантазия франкенщайн прие своя образ. Ползвах предимно непотребни материали като стар орехов ян. Стара окислена медна тава, която умишлен само леко пришкурих а не полирах. Медни пирони останали от не помня кой проект. Конопено въже от стара плевня да скрия кабелите ииии ден труд. Крушките реално само купих по 8лв броя. Не са толкова автентични и красиви като с нажежаема жичка но разликата в живота е доста и леда надделя.
Върха, както винаги! Тоя полилей ако го изкараш на някоя изложба, ще струва майка си и баща си!
Изображение
nautilus33 - майстор
ср юни 05, 2019 4:24 pmmavryt4o написа:
Имало един кютюк.... :)
Утре ще мъча нещо подобно от едни шайби от череша. Та, да те питам, понеже ти си на ти с тия неща. С някаква сглобка ли си захванал краката към шайбата, или само с винтове/планки?
Virtex - майстор
ср апр 15, 2020 4:16 pmmavryt4o написа:
Като гледам снимките ме хвърли в дълбок размисъл какъв цвят дограма да вземам :) Мисля такива постижения с бяла не се връзват.
EDI - майстор
Такъв тип изкуство е за дървена дограма.

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: