• 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 187
Всичко за дърводелството
EDI - майстор
Добре се е получило, Миланов, браво :partyman: .На първата дъска и трябва само една чаша червено :partyman: Тъмното орех ли е- първите две дъски и последната или нещо друго.Двуцветната дъска кафявото на нещо като тик ми докарва с тези прави жили.Бялото на ясен или на бук ми прилича май.И продуктово позициониране има на масло и инструмент. :lol: Удари им и малко горещо ленено масло с восък, ако си пропуснал.
stridata - специалист
EDI написа:
Добре се е получило, Миланов, браво :partyman: .На първата дъска и трябва само една чаша червено :partyman: Тъмното орех ли е- първите две дъски и последната или нещо друго.Двуцветната дъска кафявото на нещо като тик ми докарва с тези прави жили.Бялото на ясен или на бук ми прилича май.И продуктово позициониране има на масло и инструмент. :lol: Удари им и малко горещо ленено масло с восък, ако си пропуснал.
Мене двуцветната ми прилича на Сапели и Клен?
nikolson - майстор
А на мене на махагон и явор.
П.П. То лененото масло е до шлайфа.
EDI - майстор
Видях го, ама само маслото не стига, ако се ползва редовно, иска и малко восък.
bimbaeco - майстор
Миланов трябва да си смени подписа на Дърводелец - Миланов.
Фитилчо - майстор
bimbaeco написа:
Миланов трябва да си смени подписа на Дърводелец - Миланов.
Абсолютно :cool:
kuuuuuul - майстор
Прикачен файл:
IMG_20180213_205032.jpg
IMG_20180213_205032.jpg (76.99 KиБ) Видяна 1624 пъти
Изпаднаха ми счупени чаши за вино и реших да ги възстановя. Ето първата:
Делян - специалист
Браво, много оригинално се е получило. Залепени ли са двете части? Трябва да е здраво, че ако падне столчето ще трябва да се пие на екс - няма как да оставиш пълна чаша :wink:
kuuuuuul - майстор
Остатъка от столчето влиза плътно и е залепено с моментно лепило,надявам се да държи.
  • 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 187

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: