• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Всичко за дърводелството
Chefo77 - майстор
=D> =D> =D>
bimbaeco - майстор
Търгът приключи при цена 200 лева. Към тях Лабамз, Андиси и Фитилчо добавиха съответно 30, 20 и 15 лева.
Много благодаря на всички за съпричастността и щедростта. Надявам се, че до два-три дни ще мога да преведа сумата и да дам отчет тук в темата.
:partyman:
bimbaeco - майстор
Както обещах, ето го платежното нареждане от превода.
Закръглих сумата на 300 лева.
Благодаря на всички, които решиха да помогнат.
Прикачен файл:
20151127_160709_resized.jpg
20151127_160709_resized.jpg (115.46 KиБ) Видяна 1590 пъти
Илчо Илиев - майстор
Браво Мишо,за пореден път доказваш,че има добро на света и ,че чудеса се случват,дано има повече такива добродетелни хора като теб!!!
bimbaeco - майстор
Мерси, момчета, но не съм направил кой знае какво. Освен това не бях сам - в сумата се включиха ЛаБамз, Фитилчо, Андрей и колегата, който купи рендето.
Когато имам възможност, пак ще продам нещо с благотворителна цел. Удовлетворението е страхотно, да се чуди човек защо не си помагаме по-често и защо се караме и се бием за глупости.
Ако познавате други нуждаещи се хора и имате какво да предложите, ще се радвам по-често да има такива търгове.
bimbaeco - майстор
Искам да помогна на това дете
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo ... ot-6062077

Предлагам за продан ренде Стенли № 4 1/2 с направена от мен задна дръжка.
Сега изглежда така:
Прикачен файл:
1.jpg
Спечелилият търга ще го получи напълно реставрирано, заточено и готово за работа (очаквайте скоро снимка на готовия продукт).

Началната цена е 40 лева.
Срокът за подаване на оферти е полунощ на 11 декември 2016 г.

След края на търга ще преведа парите и ще публикувам снимка на банковия превод, за да не останат съмнения у никого.

Предварително благодаря на всички, които ще се отзоват. Ако имате въпроси относно рендето, съм насреща. Ако и вие искате да помогнете по някакъв начин, ще се радвам.
bimbaeco - майстор
Жив и здрав, Маврутчо :partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Благотворителен търг" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: