• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
пон окт 05, 2020 9:30 ambimbaeco написа:
Благодаря за щедростта, Маврудчо. Прати ми координати и ще пусна инструментите до ден-два.
И аз благодаря. Щеше ми се да се получи малко по-интересен търг но да сме живи и здрави.
Фитилчо - майстор
пон окт 05, 2020 10:03 ammavryt4o написа:
пон окт 05, 2020 9:30 ambimbaeco написа:
Благодаря за щедростта, Маврудчо. Прати ми координати и ще пусна инструментите до ден-два.
И аз благодаря. Щеше ми се да се получи малко по-интересен търг но да сме живи и здрави.
Нямам нужда от инструментите, защото ми се повтарят затова не играх на този търг!
Пратих същата сума на Мишо , щото Мишо е жесток пичага и каузата е правилната
bimbaeco - майстор
Прикачен файл:
Untitled.png
Untitled.png (67.44 KиБ) Видяна 1175 пъти


Благодаря на маврудчо, финилчо и лабамз за щедроста. Всеки от тях преведе по 100 лева за детето.
Да сте живи и здрави и да помагате на по-слабите и на тия, които имат нужда :)
bimbaeco - майстор
Искам да помогнем на това дете.
https://btvnovinite.bg/bulgaria/zov-za- ... -hodi.html
Предлагам за продан ренде Стенли номер 78 и пасвател Спиър енд Джаксън с месингов гръбнак. Ще пусна снимките малко по-късно днес. Търгът изтича в 24.00 на 23 ноември. Начална цена 60 лева за рендето и 60 лева за триона.
Благодаря предварително на всички, които ще участват.
bimbaeco - майстор
Това са инструментите. Имат белези от времето, защото с тях е работено, но са заточени, настроени и готови за още много години работа.

Прикачен файл

16374194060388897635028245231156-min.jpg

Прикачен файл

20211120_163122-min.jpg
ZEDYCUS - майстор
От мен 70 за рендето.
bimbaeco - майстор
Мерси, Ванка, жив и здрав. ЛаБамз също се включи с дарение. И тая година ще отметнем нещо в графата добри дела :)
ZEDYCUS - майстор
?Да включа в наддаването и едно ренде Стенли номер 4, на колкото се продаде ще ти пратя парите. Няма ръжда(много лека на ножа и стружколомителя), само ножа е за заточване. Начална цена 40 лв. Снимка не мога да кача в момента, не съм в града.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Благотворителен търг" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: