• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Всичко за дърводелството
la_bamz - специалист
Щом е за добра кауза от мен 80 лв.
mavryt4o - майстор
Ако бяхме се организирали от по-рано си мисля че щеше да стане много хубаво.Представям си благотворителен коледен базар и всеки прави по нещо дървено събират се нещата и отиват на търг .
bimbaeco - майстор
Не е късно, няма крайна дата за набиране на сумата.
Всеки, който иска да продаде нещо, е добре дошъл да го направи.

Това е сметката на детето:
Дарителска банкова сметка:
Уникредит Булбанк АД
Титуляр: Бориса Досева Досева
Основание: Дарение
IBAN: BG62 UNCR 7000 1522 7449 18
BIC: UNCRBGSF
mavryt4o - майстор
Тук няма популярност повечето са дърводелци и някак си не върви да купуват изделия от дърво .Другото е че не че не искат а не са от най-заможните но могат да дадът от труда си за благотворителност.Ако се насочи към по-голяма аудитория ще има в пъти по-голям испех
bimbaeco - майстор
Човек, като погледне колко много проблеми има по света и мъка, е лесно да се отчае и да си каже, че нищо не може да се направи.
Аз не предлагам глобално решение. Смятам, че ако всеки прави по нещо добро, па макар и малко, голяма част от проблемите ще се решат сами.
Тия благотворителни търгове са мое много малко добро, което мога да направя. Всеки може да намери свое.
Ти, ако си решил да помогнеш, пробвай.
Правиш хубави неща, пробвай да продадеш нещо. От къде да знаеш, може някой дърводелец-сиромах да те изненада :)
bimbaeco - майстор
Ето го готовото ренде:
Прикачен файл:
20161210_131950.jpg
Прикачен файл:
20161210_131855.jpg
Прикачен файл:
20161210_131929.jpg
Прикачен файл:
20161210_131919.jpg
Един познат, който не членува във форума, поиска да се включи в търга. Предлага две приставки за комбиниран прав ъгъл. Едната е за откриване на център, а другата - транспортир. Човекът каза, че отворите са стандартни и приставките стават на правите ъгли Стенли.
Началната цена е 20 лева за двете.
Прикачен файл:
5.jpg
EDI - майстор
120 за рендето и 30 за приставките.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Благотворителен търг" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: