• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
Всичко за дърводелството
bimbaeco - майстор
Благодаря, Еди.
:partyman:
bimbaeco - майстор
Благодаря на всички за щедрите предложения. Надминахте и най-смелите ми очаквания за търга. Бъдете живи и здрави и все така добри.
EDI - майстор
:partyman: Дано да помогнем, макар и с малко, и да има резултат.
mavryt4o - майстор
С това мога да се включа цена начална няма да ви определям който желае да наддава по съвест .Доставката поемам аз ако не е лично.

Прикачен файл

20161213_182723.jpg

Прикачен файл

20161213_182533.jpg

Прикачен файл

20161213_182809.jpg

Прикачен файл

20161213_182740.jpg
bimbaeco - майстор
Браво, Маврутчо, жив и здрав да си!
bimbaeco - майстор
Миналата седмица не успях да стигна до банката заради други ангажименти, но днес внесох парите.
Прикачен файл:
2.jpg
Благодаря на magiccrafter (Ерик Димитров) и Еди за покупките, на Иво Нинов за това, че участва в търга с приставките, на ЛаБамз, който преведе 20 лева за Каузата, и на Васил Лозанов, който добави още 10 лева.
Дано лекарите успеят да помогнат на детенцето.

Ако можете да си го позволите, подкрепете и търга на Маврутчо. Сигурен съм, че ще получите в замяна много хубава маса :partyman:
mavryt4o - майстор
bimbaeco написа:
Миналата седмица не успях да стигна до банката заради други ангажименти, но днес внесох парите.
Прикачен файл:
2.jpg
Благодаря на magiccrafter (Ерик Димитров) и Еди за покупките, на Иво Нинов за това, че участва в търга с приставките, на ЛаБамз, който преведе 20 лева за Каузата, и на Васил Лозанов, който добави още 10 лева.
Дано лекарите успеят да помогнат на детенцето.

Ако можете да си го позволите, подкрепете и търга на Маврутчо. Сигурен съм, че ще получите в замяна много хубава маса :partyman:
Предполагах че тук не и е мястото и смятам да я насоча към друга аудитория аз така или иначе съм си я нарекъл че ще е за малката Бориса благодаря все пак.
bimbaeco - майстор
Искам да помогна на това дете:
https://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestv ... te-6075902
Предлагам за продажба на търг ренде Рекорд 05.
Началната цена е 60 лева.
Приемам оферти до полунощ на 23 ноември.
В момента рендето изглежда така:
Прикачен файл:
rec05-1.jpg
rec05-1.jpg (116.69 KиБ) Видяна 1683 пъти
Прикачен файл:
rec05-2.jpg
rec05-2.jpg (115.92 KиБ) Видяна 1683 пъти
Спечелилият търга ще го получи възстановено и готово за работа. Като придобие вид, ще кача снимките.
Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

Тема "Благотворителен търг" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: