• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Всичко за дърводелството
bimbaeco - майстор
Искам да помогна на едно болно дете:
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo ... ia-6045247
Предлагам за продажба ренде Рекорд № 7. Начална цена 100 лева.
Срок за подаване на оферти до края на 23 ноември 2015 г.
След края на търга ще преведа парите и ще публикувам снимка на банковия превод, за да не останат съмнения у никого.
Предварително благодаря на всички, които ще се отзоват. Ако имате въпроси относно рендето, съм насреща. Ако и вие искате да помогнете по някакъв начин, ще се радвам.

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (47.28 KиБ) Видяна 3938 пъти

Прикачен файл

2.jpg
2.jpg (48.69 KиБ) Видяна 3938 пъти
Фитилчо - майстор
От мен 100 лева

П.П. Засега :razz:

Браво за инициативата !
bimbaeco - майстор
Благодаря ти, Фитилчо, пожелавам ти успех в търга, но се надявам някой да наддаде :-D .
ЛаБамз ми писа, че иска да изпрати 30 лева за каузата. Не си представях, че ще стане така, но, както са казали древните - кой предлага, той залага :-D . Ако не ви се занимава с банки и преводи, може да пратите парите и на мен. Пишете на лични за данните. Накрая ще получите пълен отчет за всяка дарена стотинка, може да сте сигурни :partyman:
Благодаря отново.
Hplane - специалист
110 лева от мен за рендето и ГОЛЯМО БРАВО за инициативата
bimbaeco - майстор
Ето правилният линк към репортажа.
http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/2-godishno-momche-se-nuzhdae-ot-speshna-himioterapiia-6045247
Има някакъв проблем с линка, така че, моля, копирайте го и го пейстнете в браузера, за да научите повече за детето.
Благодаря, за включването, Hplane :partyman:
Hplane - специалист
Добра новина!Току що казаха че парите са събрани! :)
bimbaeco - майстор
Много се радвам. Би ли пуснал линк към новината?
Доколкото аз знам са необходими по 7 000 евро на месец докато трае лечението, така че няма да спирам търга и ще им преведа каквото успеем да съберем.
Hplane - специалист
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Иначе го казаха по новините на Нова.
Анонимен1
И аз чух снощи. Казаха, че са събрали към триста хиляди и нещо лева и каквото им остане ще дарят на друг в нужда.

Търга може да си продължи, има други нуждаещи се. Аз ще гледам тези дни също да се включа с някое длето.
bimbaeco - майстор
Здравейте, преди малко получих следното съобщение:

"Здравей, колега!
Първо - поклон за инициативата!
Второ - търся си такова ренде. Наскоро в olx-а се продаде такова за 160 лева, която мисля е справедлива цена за рендето. Но, тъй като е за страхотна кауза добавям 25% и ще го взема за 200 лева.

Не желая да се афиширам пред целия форум, затова пиша на лични.
Моля те, дръж ме в течение, ако има и други наддавания извън форумната тема!
След 23-ти, ако аз съм спечелил, ще дам данни за доставката.

Със здраве!
И още веднъж: браво за инициативата!"

Много благодаря на колегата за щедрото предложение.
Както сами виждате, цената е вече 200 лева. Това надминава и най-смелите ми прогнози за търга. Благодаря на всички, които взеха участие досега, но не забравяйте, че до края има още много време. Наддаването приключва в полунощ на 23 срещу 24 ноември 2015 г. :drinkers:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Благотворителен търг" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: