Всичко за дърводелството
kabel96 - специалист
Мерси много може да пием по бира-откъде сте.А това на вюрт не ви ли харесва.Сега пробвам едно друго полиуретаново лепило като исъхне стои като пяна но за друго и ще пиша отзиви
Фитилчо - майстор
Вземи го от Англия Титебонд-а , не се разправяй с нашите идиоти тука.
Колкото до Вюрт, ме дразнят с някаква странна политика.
Продуктите са им много готини, като цяло брандират много качествени неща.
Бях в магазина, викам, дай ми ценовата листа за винтовете, да си преценя какви искам и ще ти поръчам . Не можело така, да съм поискал размерите по имейл, и щели да ми върнат оферта....
Ай сиктир :)
vladilen - специалист
Точно озвучителни тела произвеждаме :)
пусни нещо фурнировано на видим :roll:
Trakehner1 - специалист
vladilen написа:
Точно озвучителни тела произвеждаме :)
пусни нещо фурнировано на видим :roll:
Благодарение на Soudal няма да мога тези дни. Но мога да ти пратя на лично линк към уеб сайта ни съвсем скоро. Тук вероятно ще се приеме като реклама, а и не ми се иска да разводнявам темата за лепилата.
kabel96 - специалист
дай да погледнем
nikolson - майстор
Днес ще ходя да видя какво предлагат тук http://denlaks.bg/index.php?option=com_ ... &Itemid=68
и ще пиша.
EDI - майстор
От както преди няколко години ползвах един флакон пяна за ТИ на СУДАЛ /не ми стигна купената пяна, а в неделя работеше само един магазин/ не съм поглеждал и няма да погледна нищо на марката, ако ще лепилата им и злато да лепят.ТАЙТБОНД III си купих от ДЖЕТ /946 грама разфасовка/, ползвах го до сега 2-3 пъти, доволен съм много, за сега кусур не съм му забелязал.Що се касае до полиуретановите лепила за дърво куупувайте си кафяво - по-висока плътност и по-добре лепи от бялото.Не, че бялото не става, ама слепването е малко по-зле от кафявото.
nikolson - майстор
nikolson написа:
Днес ще ходя да видя какво предлагат тук http://denlaks.bg/index.php?option=com_ ... &Itemid=68 и ще пиша.
Вместо да ходя, им писах и ми отговориха. Имат го това полиуретаново лепило, туба 1 литър струва 10 лева. Само че имам едно Лакол на Лакпром, D3, купих една кофичка преди време, та трябва да я оползотворя. И един въпрос. Чистих един материал от разтекла се смола с разредител. Дали може да не хване добре лепилото?
EDI - майстор
Възможно е да има проблем, ако отгоре е останал слой смола.Пак ще залепне, но не се знае дали ще е здраво, лепило може да не пропие добре и по цялата площ.То зависи и какво правиш, за нещо декоративно не е болка за умирачка.Удари една шкурка все пак.
nikolson - майстор
Става дума за чамова смола. Изчистил съм уж добре, ама от остатъците от разредител се притеснявам. Да не се е пропил в дървото.

Тема "ПВА лепила: разлика между Henkel и Soudal?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: