• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Всичко за дърводелството
пишман_майстор - майстор
Някой наблизо до Лудвигсхафен ? Мое да "намаже" един хубав диск за малко ( за безбожно малко :) ) пари EXTREME Kreissägeblatt 260x30x3.0 24WZ 15° sdb на DeWalt. За няма и 6 лв и 50 стинки , а диска е със сериозна цена ( от порядъка на 180-220 лв бройката ) в нета ( освен в посочения сайт, там не знам защо е толкова ниска и по принцип, явно залежала стока и т.н. ) https://www.screwfix.de/dewalt-dt4287-k ... tfz-5.html .
Актуално в момента имат 4 парчета. И само в магазина им в Лудвигсхафен са налични.
П.п. в името на линка не знам защо е посочен друг тип , но в обявата е посочен точно диска , за който коментирам . Ако някой купи една излишна бройка в + , ще се радвам да ми го метне насам :) имам пендула, която може да работи с този размер. Плащам си доставка, режийни и т.н.
За съжаление не пращат на адрес точно този артикул. Нямат го в централен склад. Затова само лично от магазина им.
М/у другото имат и други неща на добри ( дори и на смешни ) пари, може да се разгледа в сайта им
cvetomir_77 - специалист
Някой дали ще каже мнение за този диск.

Bosch Kreissägeblatt EX WO, T 254x30-22, 254 x 30 mm, 22

Изображение
пишман_майстор - майстор
Ми на Фройд е. Какво повече може да се добави.
cvetomir_77 - специалист
С други думи смело да го поръчвам?
пишман_майстор - майстор
Не знам на каква цена си го намерил. Щото може да се окаже , че под Фройд да е на по-добра.
Инак диска е без забележка и ако и цената е сравнително добра ...
cvetomir_77 - специалист
ср фев 13, 2019 12:39 pmпишман_майстор написа:
Не знам на каква цена си го намерил. Щото може да се окаже , че под Фройд да е на по-добра.
Инак диска е без забележка и ако и цената е сравнително добра ...
Цената е 35 Евро с доставка до вратата ми. Фройд не се предлага в Германия и трябва да го поръчам от Англия, но доставката ми оскъпява допълнително и така цената става 40 Евро и ще дойде след 1 седмица. Благодаря ти за помощта.
пишман_майстор - майстор
Добра цена за много хубав диск !
Фитилчо - майстор
ср фев 13, 2019 12:45 pmcvetomir_77 написа:
ср фев 13, 2019 12:39 pmпишман_майстор написа:
Не знам на каква цена си го намерил. Щото може да се окаже , че под Фройд да е на по-добра.
Инак диска е без забележка и ако и цената е сравнително добра ...
Цената е 35 Евро с доставка до вратата ми. Фройд не се предлага в Германия и трябва да го поръчам от Англия, но доставката ми оскъпява допълнително и така цената става 40 Евро и ще дойде след 1 седмица. Благодаря ти за помощта.
Я метни линк, моля? Благодаря
cvetomir_77 - специалист
чет фев 14, 2019 9:47 amФитилчо написа:
ср фев 13, 2019 12:45 pmcvetomir_77 написа:
ср фев 13, 2019 12:39 pmпишман_майстор написа:
Не знам на каква цена си го намерил. Щото може да се окаже , че под Фройд да е на по-добра.
Инак диска е без забележка и ако и цената е сравнително добра ...
Цената е 35 Евро с доставка до вратата ми. Фройд не се предлага в Германия и трябва да го поръчам от Англия, но доставката ми оскъпява допълнително и така цената става 40 Евро и ще дойде след 1 седмица. Благодаря ти за помощта.
Я метни линк, моля? Благодаря

Цената на доставката е за територията на Германия! Нямам представа колко ще бъде до България.
РЕДАКЦИЯ: Току що прочетох, че търговеца го се доставя само в Германия! Ще поглегдна в други онлайн магазини и ще споделя резултата.

https://werkzeugblitz.de/bosch-kreissae ... ner=idealo


Намерих го в много други сайтове, но цената за доставка до България е плашеща - 19,90 Евро!
nichevo - напреднал
Може да се достави до адрес на https://ggbg.bg/ , и от там 2-3 лв/кг до БГ
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Тема "Циркулярни дискове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: