Всичко за дърводелството
roland - специалист
Здравейте,
Предстои ми направа на навес. Имам изпълнител, но работят предимно с бг суров материал. Като им казах, че исках резбовани орнаменти ме гледаха умно. Няколко дни търся материал, ходих до Баухаус и къде ли не. В баухаус имат слепени хубави немски греди, но и там не са чували за орнаменти. Гредите на стрехата ще са 10х10, а подпорните 8х10.
Моля, препоръчайте ми магазин/склад, където да имат читави сухи немски или австрийски сухи греди /гарантирано сухи/, както и място, на което предлагат готови орнаменти или поне каталог, по който да поръчам да ми и произведат. Също така ме интересуват готини планки, пети и други метални аксесоари. Желателно е да е в София и района, но може и да е по - далеч, стига да си заслужава.
Благодаря!
roland - специалист
А там има ли сух вносен материал /слепени греди/? Разбрах кое ме интересува, дървен капител, по - горе го наричам орнамент :)
Има ли място с богат избор на капители?
Монтажник - специалист
roland написа:
А там има ли сух вносен материал /слепени греди/? Разбрах кое ме интересува, дървен капител, по - горе го наричам орнамент :)
Има ли място с богат избор на капители?
Слепени греди има в ТЕХНОТОП.Ако ще пазаруваш над1м3 мога да ти издействам сериозна отстъпка.
Гост - специалист
Преди да пишеш- обърна ли внимание, че поста е от август месец. Или-важното е да се направи едва забележима реклама?
Монтажник - специалист
Гост написа:
Преди да пишеш- обърна ли внимание, че поста е от август месец. Или-важното е да се направи едва забележима реклама?

Не, не погледнах, че поста е от август а аз да попитам: Не си ли личи от коментара ми, че просто искам да спестя една 3-цифрена сума на съфорумецът ни??!
roland - специалист
Здравейте,
Постът е актуален. Всъщност миналата есен не успях да направя навеса. Предстои да се прави. Естествено искам съдействие и отстъпка, склонен съм да приема и оферти за направа на навеса. Очаквам и хубави предложения за проектиране, защото още не знам как ще се направи.
roland - специалист
Към колегата Монтажник. Вземи си погледни личните съобщения. Очаквам да се свържеш с мен за да планираме навеса и да дадеш оферта :wink:

Тема "Материал за навес + орнаменти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: