• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
dido uzunov - специалист
Отдавна не са пускали контурния трион в Лидл. Моля някой, който го има и е работил на него(или друг модел) да сподели впечатления, за да знам дали да го чакам или да купувам друга марка. Цената му каква е?
П.П. Знам, че това не е много разпространен инструмент, но се надявам малкото хора които ползват такъв да драснат по някой ред.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Наричат го минибанциг, мини банциг, банциг, банцигче :-D Писаха по въпроса. Виж търсачката тук какво ще ти извади
brpraziel - специалист
И на мен ми писна да чакам и взех същия, но от човек от ОЛХ добра машинка по добра от други в същия ценови клас.Ако не си я закрепил за добра маса на макс обороти почва да тресе.За жалост за Parkside трудно се намират консумативи и още търся ножчета за нея ако някои знае къде да могат да се намерят да пише.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
brpraziel написа:
...За жалост за Parkside трудно се намират консумативи и още търся ножчета за нея ако някои знае къде да могат да се намерят да пише.
Bosch?
dido uzunov - специалист
Какъв е размерът на най-разпространените ножчета, че има няколко оферти в продавалника и базара, ама да не се псувам после.
8180 - майстор
Имаше стара тема във Форума - потърси. Там имаше и за триончетата.
Виж и във Ferm.
dido uzunov - специалист
Благодаря на всички отзовали се за подробните разяснения. Машината е закупена и моля модератора, да заключи темата :wink:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
dido uzunov написа:
... и моля модератора, да заключи темата :wink:
Защо?
mavryt4o - майстор
Щом си си свършил работата добре но след време като някой има нужда от помощ за контурен трион ще пише тук няма смисъл от нови и нови теми за едно и също.
dido uzunov - специалист
Ами като гледам какви ползотворни мнения има в темата......и да стои и да не стои все тая. Освен да подсети някой който се нуждае, от помощ, че трябва да потърси предишни мнения(той сам едва ли ще се сети)
П.П. Съгласих се, нека темата да остане.
  • 1
  • 2

Тема "Контурен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: