• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 20
Всичко за дърводелството
пишман_майстор - майстор
Как се води този модел на девалт? И по какво се познава външно спрямо стария?
Virtex - майстор
Според снимката е DW745, но Lisko може да каже със сигурност. Като гледам визуално DWE7491 има същата функционалност, макар че цената му е значително по-висока.

Може да погледнеш Makita MLT100 дали има тези функции (за по-ниска цена)
manobg - специалист
Lisko написа:
За сравнение, в момента гледам че го дават за 361 CAD в амазон, след данъка стават 404CAD, което е 530 лева.
Колкото и да се пуля не го видях за 404 канадски долара в канадския amazon, но това всъщност не ме интересува защото в България няма как да дойде. По-скоро мога да си го взема от немския амазон, а там е 510-550 евро. Предпочитам да помисля известно време и да взема решение след като съм претеглил всички възможности.
Фитилчо - майстор
За още малко пари няма ли да се вземе истински циркуляр ?
пишман_майстор - майстор
nikolov333 написа:
Ето го в канадски сайт.. https://www.lowes.ca/table-saws/dewalt- ... 11030.html
Някой може ли да каже с какъв двигател е? Съмнявам се да е асинхронен ама....предполагам е от тези шумните , с четките.
plamen6703 - майстор
Двигателят е индукционен.
themask - специалист
И аз се оглеждам за циркуляр и докато се оглеждам се чудя аджеба защо тук среден клас машини просто липсват. Или са подобните на този DeWalt джобни модели, или разни професионални тучове по 2 метра. А аз искам един hybrid дето му викат - хем стабилен и с чугунен плот, хем да не заеме 5 квадрата място. :?
EDI - майстор
Ми и аз това се чудя от доста години, не само за циркулярите и отговор нямам.Погледни на нашия сайт на ДЖЕТ, какво има, ама цените на марките и тук и там хич не ми харесват, бая са високи.
stridata - специалист
SawStop и Grizzly имат точно моделчета като за нас! Жалко, че в БГ няма пазар за подобни!
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 20

Тема "Търся си настолен циркуляр" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: