• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
Всичко за дърводелството
profesionalist_wood - майстор
EDI написа:
Мишо, ИНКА-та много ще ми ходи на абрихта. :? :-D Да зема да се пробвам ли.
Който иска да се занимава със дърводелство,той просто ще си купи нова техника а не отпреди 50 години....
:partyman:
bimbaeco - майстор
Не знам, Еди. Мъничка е, само за фина работа е подходяща.
Едновремешните дърводелци са я харесвали много. На мене би ми била малка, но аз съм свикнал с по-големи.
Имай предвид, че на борапарата му я няма шейната (поне на снимките не се вижда). Хубавото е, че за тая цена винаги би могъл да я продадеш, ако не ти хареса.
Chefo77 - майстор
Пауър плюса, доколкото виждам, много прилича на моя средния. Ферм, произведен за Топкрафт. Лошо не мога да кажа за него, 1 киловат достатъчна мощност.
EDI - майстор
Бих я взел от колекционерска страст, не толкова за някаква сериозна работа.Марката знаете, е с желязна и с часовникарска точност на проектиране и изработка, съдейки по това, което имам.
bimbaeco - майстор
Каквото съм имал на Пауър плюс, все е било добро за парите си. Не мога да преценя от снимката дали плотът е ламарина или отливка. Ако е ламарина, Айнхелът е по-добра оферта. Ако е отливка, бих взел Пауърплюса.
EDI - майстор
В ОЛХ има един КЛАРК с лят плот за 260 лева, също може да се погледне.
profesionalist_wood - майстор
EDI написа:
В ОЛХ има един КЛАРК с лят плот за 260 лева, също може да се погледне.
А аз за 250 лв си взех чисто нов Парксайд от Лидъл за вилата с 3 год.гаранция.... :? Но човека ще си реши
EDI - майстор
Е, така си е.Ама аз ако търсех бих си взел КЛАРК-а, а не съвременните тенекии, които дори и ляти са по 1,5 мм цам.
Virtex - майстор
profesionalist_wood написа:
А аз за 250 лв си взех чисто нов Парксайд от Лидъл за вилата с 3 год.гаранция.... :? Но човека ще си реши

Не бяха ли по 320 лидълските ?

Иначе тази за 150лв вече я няма :)
profesionalist_wood - майстор
potrebitel22 написа:
profesionalist_wood написа:
А аз за 250 лв си взех чисто нов Парксайд от Лидъл за вилата с 3 год.гаранция.... :? Но човека ще си реши

Не бяха ли по 320 лидълските ?

Иначе тази за 150лв вече я няма :)
Имах предвид герунг на парксайд.....иначе лидълския настолен циркуляр е по 300 кинта :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20

Тема "Търся си настолен циркуляр" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: