• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20
Всичко за дърводелството
Virtex - майстор
Metabo kgs216 ако се достави от Англия идва към 400лв по мои сметки ( казвам от опит за моят KGS, който дойде от Англия). Най-големият недостатък е занимавката, която трябва да прави човек, защото се доставя на адрес там, после 1 седмица до тук и си е занимавка. Няма гаранция и е UK щепсел, но все пак има разлика.

Тук колко може да е на промоция - не знам, за някои уреди няма смисъл ценово оттам, но за някои има :)
До 01.04.2017 г. Metabo KS 2016 e 299 лв., а KGS 2016 /с изтеглянето/ около 600 лв., нещо такова.
Virtex - майстор
216 e модела и отговаря на размера на диска, не е 2016 :) Като информация само. KGS254 примерно е с "изтегляне" и е 254мм диск, KGS216 е с 216мм диск.
грешка бе мамамустара ...
хем ги научих наизуст :rolleyes:
Virtex - майстор
Това го казах, защото има подобрения модела - мисля беше преди 2015 година и след това. Или нещо подобно. Но по-новият модел е с подобрено прахоулавяне. Всичко друго е еднакво, но според производителя има подобрения само в тази област. Разликата е означенията е само ако е спомената годината на производство - на мен ми казаха "модел 2015".
Може ... четох из темите, че подобни метабота КГС и КС, колегите 2013-2014, преди годиини са ги купували на много по сносни цени.
Междудругото, ми направи впечатление, че доста агресивно налагат марката метабо ... аз съм от Шумен, преди не бях виждал марката из магазините за техника, ама сега не е така.
А и не знаех, че ги внася същия вносител, като на райдър - Евроимпорт-мимпорт-ала-бала-нещо-си последниядазатворивратата :yawinkle:

По великден стават чудеса - нека да видим, какво ще предложат родните търговци на техника.
Техномаркет-полис, почнаха с намаленията ... макар че, като поразгледаш, какво предлагат, ти остава горчив привкус, че тия намаления са само рекламен трик.
Багериста - специалист
От един магазин за бяла техника взимам брушури за да имаме на работа да си постелем на масата за обяд,да си овием нещо и т.н.Та така се случи че взех брушури с коледните промоций,но в края на ануари взех следващата брушура .Половината от артикулите за нова година бяха с по 30-40 лева по скъпи отколкото в края на януари. :?
Virtex - майстор
Поне това, което аз съм гледал вдигате цените навсякъде, не само тук, не само на Метабо.
Гледал съм на DeWalt,Makita някои неща - вдигате цените, Метабо също, дори Лидл вдига някои от цените на уредите си ( поне това, което гледах преди ).

Така че това е тенденцията...за съжаление
Ами какво ще кажете за този Айнхел - Einhell TH-SM 2131 Dual, 1800 W, има изтегляне, 62 мм дълбочина на рязане, 310 мм ширина на рязане, 210 мм диск. Има го из нета в диапазона 250 - 300 лв. Имам лентов шлайф на Айнхел купен преди 10-тина години, работи си.
plamen6703 - майстор
Купеният преди десетина години "Айнхел" не е като тези "Айнхел", които се продават в момента :)
В крайна сметка не купуваш нещо за цял живот... въпроса е да се прежалиш и да си купиш макар и "Айнхел", после ще споделиш какви са ти впечатленията, ако не друго поне имаш 24 месеца гаранция :)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20

Тема "Търся си настолен циркуляр" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: