• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
Колата ми два пъти загрява на голям наклон и взе да ми се разкисва работата.Някой от регион Пловдив ако ходи и е навит за споделено пътуване ще се радвам.
la_bamz - специалист
За огромно съжаление и на мен ми се провалиха плановете ... Очквах го от миналата година ...
Virtex - майстор
ср авг 15, 2018 11:50 ambimbaeco написа:
Няма друг сайт за събитието. Организаторът помоли да предам, че има по-голям интерес към събора в сравнение с миналата година и очаква участие на доста интересни хора. Програмата все още е във флуидна форма :).
Ако някой има идеи по въпроса, може да пише тук. :drinkers:
За неделя има ли предвидена програма ? Въпроса е дали да се мине през събора неделя по обяд, защото събота имам ангажимент в района и на връщане може да се отбия. Поради тази причина няма и да мога да взема mavryt4o, иначе щяхме да тръгнем от Пловдив.
mavryt4o - майстор
пет авг 31, 2018 8:10 pmVirtex написа:
ср авг 15, 2018 11:50 ambimbaeco написа:
Няма друг сайт за събитието. Организаторът помоли да предам, че има по-голям интерес към събора в сравнение с миналата година и очаква участие на доста интересни хора. Програмата все още е във флуидна форма :).
Ако някой има идеи по въпроса, може да пише тук. :drinkers:
За неделя има ли предвидена програма ? Въпроса е дали да се мине през събора неделя по обяд, защото събота имам ангажимент в района и на връщане може да се отбия. Поради тази причина няма и да мога да взема mavryt4o, иначе щяхме да тръгнем от Пловдив.
Благодаря все пак за желанието .Да доколкото четох програмата два дни ще е и за неделя има организирани мероприатия .
plamen6703 - майстор
Днес като минах към обяд с внуците на събора имаше само няколко шатри, Слави Гуевски от Горна Оряховица на входа продаваше качествени длета за дърворезба и Георги Радев беше подредил прекрасни струговани от дърво предмети. :partyman:
kuuuuuul - майстор
Еееее,що не ми се обади да се запознаем :sad:
plamen6703 - майстор
съб сеп 01, 2018 9:42 pmkuuuuuul написа:
Еееее,що не ми се обади да се запознаем :sad:
Ти защо не си си написал името на визитката :) чак като влезе дъщерята в "клюкарника" да разгледаме бижутата, които създаваш и се сетих, че си ти :)
Както каза дъщерята, съдаваш вълшебни предмети :2thumbs: ! :partyman:
kuuuuuul - майстор
Благодаря,радвам се че са ви харесали моите произведения. :partyman:
rcd
Отмина и очакваният събор. Идеята е много добра, но една птичка пролет не прави. Пропътувах 400км в една посока за посетя събора като ми трябваше близо час време да открия мястото /никакви табели/, но останах изключително разочарован от организацията. През цялото време докато бях там непрекъснато слушах как организатора се разпореждаше за някакви неща, а в същото време не пипаше нищо да направи. Цяла година не е имал време да си сглоби щанда, та трябваше всички да гледаме колко е велик.
Нямаше организирано предлагане на храна и напитки. Мястото не е подходящо за такива събори.
Иначе оставам с уважение към хората, които бяха изложили своите произведения, наистина класика.
bimbaeco - майстор
Имаш право да си изкажеш разочарованието, но, според мен, трябва да сме по-снизходителни.
Човекът има две малки деца, довършва къща и финансира всичко по събора сам, цялата работа е свършил сам с помощ на шепа ентусиасти.
Имаше предложение от големи производители да го спонсорират и да излагат своя стока, но той им отказа, за да не комерсиализира идеята.
Аз самият имам две малки деца и довършвам къща. Едва ми стига въздух, а той организира и такава проява отгоре на всичките му ангажименти.
Всичко това заслужава уважение. Според мен.
И аз имам разочарования и съжелания относно събора, но те са свързани САМО с това, че не можах да отида и да помогна.
Тук може да прочетете част от трудностите, с които се е сблъскал тази година.
https://woodcraftbg.wordpress.com/2018/ ... ийски-съб/
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Събор за дърводелци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: