• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Всичко за дърводелството
burkov - специалист
Ако ходя и аз, може да кача някой с мен. От софия съм, но ще знам ден-два преди събора.
max_term - помощник
E да де,ама да пътувам до Севлиево окей,ама после? Никъде в нета не намирам разписания за автобусите до селото за да хвана връзка и евентуално на хотел ако се наложи,примерно го казвам.Поне да беше в някой град а то в Балкана :?
mavryt4o - майстор
Лоши хора да им се скараш на организаторите и догодина да са ти по на чалъм.
grace - специалист
Има маршрутки от Севлиево до селото, ама не съм запознат с часове на тръгване, ако разбера, ще пиша. Другия вариант е до Априлци, от там е само 10км до селото, сигурно ще има хора с коли които ще нощуват в Априлци.
profesionalist_wood - майстор
Ебати организацията :lol:

Трябваше да има инфо табела/каре къде има хотели в радиус от 10 км от събора. Как да се стигне с автобус/маршрутка....а то някакво село далеч от цивилизацията. Във Франция преди такива панаири мислят първо -транспортния достъп и тогава останалото....Предлагам точно на разклона на пътя да се сложи временна табела със стрелка на разклона на пътя с надпис-ДЪРВОДЕЛСКИ СЪБОР
Вярвам че ще е хубаво там,ама информацията е важна относно достъпа на хора от цяла България-кой без кола,кой с кола,велосипед,влак.....
grace - специалист
От къде знаеш, че няма да има такава информация? Просто работата е много, а хората са малко, и всеки може да помогне с нещо, вместо да става шампион в чоплене семки и оплакване. Стига с това оплакване бе хора, ако може да помогнете, помогнете, ако не, мълчете си и оценете факта че някой се е наел да направи нещо подобно полезно за всички.
kuuuuuul - майстор
Аз вчера си резервирах стая и ще участвам с моите работи.Предвиждам да пътувам на 1.6. рано сутринта от София,мога да взема двама души.
kuuuuuul - майстор
Кой е сигурен за събора?
mavryt4o - майстор
аз през Троян-Кърнаре
la_bamz - специалист
Аз съм сигурен, но за съжаление не мога да взема никой от Варна, че пътувам два дни по-рано.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Събор за дърводелци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: