• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
Гост - специалист
Оправи си заглавието!
Че като прочета Окрепване и се отказвам въобще да чета нататък.
punankov - напреднал
Никаквка идея как да коригирам името на темата, четох в ЧЗД, дори се пробвах с новият дизайн. Когато имам повече време пак ще опитам. :?
fillme - специалист
може би от тук - “Инструменти за темата” (иконка с гаечен ключ) в темата
punankov - напреднал
Не го откривам, ще помоля модераторите. Ако сметнат за нужно може да изтрият последните коментари, за да не се разводнява темата.

Прикачен файл

Screenshot-1.png
Гост - специалист
Мисля, че като отидеш да коригираш първото си мнение в темата- можеш да коригираш и заглавието.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Първите месеци бебето не може да се търкулне, после има един пренебрежимо кратък период, в който бебето случайно се търкулва и после настава почти безкрайното време, когато нищо не може да спре бебето. Доколкото рабрах, идеята е бебето да не премине от кошарата на голямото легло. Ползва се дълга тясна възглавница за несъзнателното търкулване на малко бебенце. Тази оградка няма да издържи съзнателно действие на бебе
Но нищо де, млади сте, забавлявайте се.
Живи и здрави!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Гост написа:
Мисля, че като отидеш да коригираш първото си мнение в темата- можеш да коригираш и заглавието.
Да, корекция на заглавието се прави с корекция на първо менние/тема
punankov - напреднал
Бебето (ако още е коректно да се нарича така), спи на голямото легло и е в този кратък период, който спомена n_a (след седмица прави годинка) и се върти и търкаля в съня си. Ако младежа е буден и без зоркият поглед на родителите, прескача оградката от ряз. Иначе за корекцията на името на темата отделих над час от времето ми без никакъв успех. Може да греша но си мисля, че форума позволява корекция само на последният ми коментар и то при условие, че някой не писал коментар след мен. ПС: Млади сме и обещавам да се забавляваме :supz: , призовавам и по зрелите съфорумници да не се ошумуляват, живота е един а щастието е личен избор. Много философко стана но ще го оставя в този му вид. :)
  • 1
  • 2

Тема "Бебешка оградка за спалня-проблем с окрепването." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: