Всичко за дърводелството
Монтажник - специалист
Здравейте, имам едни слепени греди и се питам дали стават за изработка на мебели, че се чудя какво да ги правя? Остатък са от масивни дървени къщи внос от Финландия.Ако на някой му се занимава мога да му докарам 1-2 парчета по около 2 м. подарък да си чопли там нещо :) :) . Сечението е 180/160 мм.Имат отвори и жлебове заради технологията на къщите.
Прикачен файл:
Слепени греди.jpg
Слепени греди.jpg (33.46 KиБ) Видяна 1086 пъти
Прикачен файл:
Слепени греди.jpg
Слепени греди.jpg (33.46 KиБ) Видяна 1086 пъти
Прикачен файл:
Имат 30мм-ви дупки.jpg
Имат 30мм-ви дупки.jpg (20.89 KиБ) Видяна 1086 пъти
.

Прикачен файл

Прави като струна.jpg
Прави като струна.jpg (24.1 KиБ) Видяна 1086 пъти
mavryt4o - майстор
Стават защо да не стават то си е дървен материал аз от какви отпадъци правя.Разбичваш на талпички според нуждите и ти си човека.Материала ако беше мой нямаше да го пипам защото имам всички машини под ръка за обработка и щях да си бича според конкретната нужда.
themask - специалист
Монтажник, ако си ми на близо, давай :) И без това в плановете за лятото са залегнали работна маса и детска къщичка...
Ама как ги правите тези къщи вие че и фира има :partyman:
EDI - майстор
Стават си идеално за материал, само малко трудно ще е с биченето, трябват си машини.Щом от палети стават идеални неща, смятай от този материал какво може да се получи.И аз ползвам какви ли не остатъци и нещата стават.
nikolson - майстор
Я кажи къде са, че ми щукна една мисъл? Може и на лични.

Тема "Слепени греди стават ли за разбичване,евентуално мебели" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: