• 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 159
Всичко за дърводелството
Chefo77 - майстор
ср юли 04, 2018 3:05 amwanderer написа:
ср юли 04, 2018 12:41 ammavryt4o написа:
Някой който ползва би ли ме насочил към добри очила за защита на очите от фин прах?
Имах такива, останах разочарован от "18-те вентилационни отвора", запотяваха се :(
cvetomir_77 - специалист
ср юли 04, 2018 12:41 ammavryt4o написа:
Някой който ползва би ли ме насочил към добри очила за защита на очите от фин прах?

Търси нещо на UVEX. На работа ползвам тяхни, но не са затворени (режа често с ъглошлайф), изключително съм доволен. Еластични са, за да ги счупиш трябва сериозно да скочиш върху тях, трудно се драскат и са много удобни. https://www.real.de/schutzbrillen/
wanderer - специалист
моите се запотяват само ако ги вдигна на челото. и са единствените които са ми овардили очите 100% от метални частици.
stridata - специалист
ср юли 04, 2018 10:27 pmcvetomir_77 написа:
ср юли 04, 2018 12:41 ammavryt4o написа:
Някой който ползва би ли ме насочил към добри очила за защита на очите от фин прах?

Търси нещо на UVEX. На работа ползвам тяхни, но не са затворени (режа често с ъглошлайф), изключително съм доволен. Еластични са, за да ги счупиш трябва сериозно да скочиш върху тях, трудно се драскат и са много удобни. https://www.real.de/schutzbrillen/
Още е един глас за UVEX. Ирбис ги внасят за БГ. Топ качество!
mavryt4o - майстор
Както казах вече купих на ЗМ .Ползвах я един път удобна ,мека и доста прозрачна засега.
Primus - специалист
Машинката пристигна. Кажете сега какво да залепя отдолу, та да не драска матриала?
wanderer - специалист
наскоро ми предстои направа на някои неща от детско обзавеждане от пдч, и един от вариантите е вратите (на гардероб) да са с т. нар. покрит кант. та, питането ми е: колко мм. е разроянието (фугата) което трябва да заложа при разкроя между вратичките и между вратичките и страниците?
bulhomes2 - майстор
2мм (1,5 минимум). Имай в предвид и дебелината на канта и извади и него при разкроя!
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 159

Тема "Тема за бързи въпроси и отговори в дърводелството" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: