Всичко за дърводелството
bulhomes2 - майстор
Не го мисли толкова! Единия ми е чугунен, 40 см ширина и 210 дължина и съм го сложил на пода. Щрайхмуса ми е тон и половина и той е на пода. Пода ми е шлайфан бетон, но не вярвам да има някакво значение. Имам и много други машини и само под един турбинен вентилатор съм подложил един ремък, че усещах вибрации.
mavryt4o - майстор
Здравейте! Има ли някой от Ямбол. Търся информация за завод за дърводелски машини.
EDI - майстор
Думай, ама в Ямбол и около никога не е имало завод за дърводелски машини, освен абрихтите от завода на ТМТ.
mavryt4o - майстор
съб юли 18, 2020 9:12 pmEDI написа:
Думай, ама в Ямбол и около никога не е имало завод за дърводелски машини, освен абрихтите от завода на ТМТ.
Пиши ми тел. да ти звънна
EDI - майстор
Давай на лични, тел давам само по служба.
nikolson - майстор
За кой завод става дума?
mavryt4o - майстор
Като дойде време да птида ще видя. Извинявам се за въпроса. Няма как да очаквам отговори без почти никаква информация.
nautilus33 - майстор
Направих си дървена пощенска кутия, която трябва да монтирам между две колони, като самата кутия ще легне на друга по-ниска колона. Отстрани ще я хвана с монтажна пяна към колоните, а под нея ще сложа парче фибран да не дърпа влага от бетона под нея. Чудя се само как да залепя кутията към фибрана. Самият фибран мисля да залепя с теракол към бетона отдолу, но отгоре с какво да хвана кутията към него.
nautilus33 - майстор
И аз това мислех, но няма ли да повдигне много? Мога да сложа 1-2 павета върху кутията да притискат, но знам, че пяната бута яко и ме е страх да не надигне много.

Тема "Тема за бързи въпроси и отговори в дърводелството" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: