• 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 159
Всичко за дърводелството
bulhomes2 - майстор
Има ли снимки някъде?
mavryt4o - майстор
съб сеп 22, 2018 9:35 pmbulhomes2 написа:
Има ли снимки някъде?
Ще кача ако не ги вземе един колега преди 10 мин. ми писа .
bulhomes2 - майстор
Едва ли ще му трябват всички. Всъщност може да ги купи с цел препродажба, но професионални машини за масив трудно се продават днес.
mavryt4o - майстор
Прав си .Изпадали са ми доста покрай едни хора на смешни цени .Все щеше да остане нещо въпреки свития пазар но логистиката по транспорт и съхранение ме е отказвала като знам с мойте какво беше..
bulhomes2 - майстор
Като се съберат ще излезе горе-долу изгодно, но за печалба ще е трудно

щтрайх родопи или 80 или метър, Последно заглеждах нещо подобно за към 1200-1300 лв. Има ги и по много повече, но казвам какво излиза понякога.
фреза родопи с каретка, Веднъж на един търг можех да играя за такава за 500 лв, но не ми трябваше (и на никой друг там). Моята ми излезе към 200...
циркуляр чугунено тяло с малък плот с канал с голям мотор, За 350 съм си купувал такъв
5операционка с каретка, Бях се засилил да купувам такава за 1300. Не ми вдигна нещо продавача и си взех отделни абрихт (с циркуляр и борапарат) и щрайхмус и не съжалявам.
настолна бг бормашина, По 250 лв се намират. Миналата година имаше и за 130 ама не ми се ходеше до Челопеч.
Банциг Зависи от банцига. Имам с 440 см колела за 230 лв и 740 см за 5-600 лв
и абрихт Продавал съм и за 200 лв и за 350, имам 2 по за около 500 лв.

Големите цени които съм посочил показват 4800 лв. Тоест, ако машините са добри - за 4000 сделката си я бива.
kendal - специалист
Веско, за каква точно бормашина става въпрос?
mavryt4o - майстор
нед сеп 23, 2018 12:10 pmbulhomes2 написа:
Като се съберат ще излезе горе-долу изгодно, но за печалба ще е трудно

щтрайх родопи или 80 или метър, Последно заглеждах нещо подобно за към 1200-1300 лв. Има ги и по много повече, но казвам какво излиза понякога.
фреза родопи с каретка, Веднъж на един търг можех да играя за такава за 500 лв, но не ми трябваше (и на никой друг там). Моята ми излезе към 200...
циркуляр чугунено тяло с малък плот с канал с голям мотор, За 350 съм си купувал такъв
5операционка с каретка, Бях се засилил да купувам такава за 1300. Не ми вдигна нещо продавача и си взех отделни абрихт (с циркуляр и борапарат) и щрайхмус и не съжалявам.
настолна бг бормашина, По 250 лв се намират. Миналата година имаше и за 130 ама не ми се ходеше до Челопеч.
Банциг Зависи от банцига. Имам с 440 см колела за 230 лв и 740 см за 5-600 лв
и абрихт Продавал съм и за 200 лв и за 350, имам 2 по за около 500 лв.

Големите цени които съм посочил показват 4800 лв. Тоест, ако машините са добри - за 4000 сделката си я бива.
Горе долу че и по-на долу от твоите цени ми излезнаха моите машини но ми костваше 5 години и връзки,познати на приятели иии така.Не че съм имал пари някога да ги купя на куп но постоянно след всяка съм си поставял за цел друга и нещата си се случват.
bulhomes2 - майстор
kendal написа:
Веско, за каква точно бормашина става въпрос?
mavryt4o написа:
настолна бг бормашина
Представям си нещо такова
Изображение
kendal - специалист
Бе и аз за такава си мислех,но не бях сигурен :cool: .
simeonovvv - напреднал
Бърз въпрос тук, за да не пускам отделна тема - Търся сух дървен материал от кедър, явор, череша, бук, бреза, дъб, бор или орех, като ще са ми необходими летви с дебелина 1.6см и ширина поне 3.2см.
Струва ми се, че навсякъде се предлагат само големи количества или прекалено големи профили.
Някой има ли идея къде мога да намеря на дребно такива летви?
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 159

Тема "Тема за бързи въпроси и отговори в дърводелството" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: