• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
preslav - майстор
plamen6703 написа:
radoslavnkolev написа:
Паркета е слаган преди 7/8 години няма контакт с тръбите и това пукане се чува от няколко месеца и зиме и лете. Пак казвам че като почукам от горе и спира за известно време след това започва пак. Кажете ми препарати за тия дървояди дървеници или каквото и да е там да пробвам с препарат ако не стане и пак продължава ще го изкъртя и ще разбера какво е. А да кажа само че пукането или може би чегъртане както каза но е много кратко и на топло време и на студено пак си го прави това нещо единствено спира между 07:00 и 12:00 от сутринта до обяд.
Препарат изпробван с/у дървояди ти написах "К-Отрин", действа на няколко места безотказно. При теб има една друга особеност, че дървоядите поне на мен не ми е известно да имат постоянно време за почивка и това да е между 07:00 и 12:00 от сутринта до обяд. Ключа за "бараката" в твоя случай ще трябва да е на друго място... и като го откриеш и не те затруднява сподели какво е било.
Май бъркаш дървеницата с дървояда - ето за какво е препаратът, който така горещо препоръчваш - https://newfresh.org/k-otrin-sk-25-baye ... 0wodibQKXQ
Дали е случайна цената на другите препарати като този - http://pest.bg/preparati-za-dyrvoqdi?gc ... GwodyssFKA
Разбира се ако отвориш устата на дървояда и му сипеш малко К-отрин ще пукне, ама аз вечно бъркам кое е предното и кое задното на червеите.
lov - майстор
Слагаш един чист лист хартия от горе и го затискаш в ютията на жената ама включена и нагласена на 60 градуса. Може и някое парче памучен плат. Само да няма някакви щампи по него че да не се отпечата после на паркета. Така печеш животинката около час и нямаш грижа. Това с дупченето и спринцовките съм го играл преди много години докато на края изкъртих парчета щото да слушам специалисти по отровите. Дорде ги слушах да пълзя и да го дебна от тука ли или от там ще се покаже и те го изядоха. :lol:
plamen6703 - майстор
preslav написа:
plamen6703 написа:
radoslavnkolev написа:
Паркета е слаган преди 7/8 години няма контакт с тръбите и това пукане се чува от няколко месеца и зиме и лете. Пак казвам че като почукам от горе и спира за известно време след това започва пак. Кажете ми препарати за тия дървояди дървеници или каквото и да е там да пробвам с препарат ако не стане и пак продължава ще го изкъртя и ще разбера какво е. А да кажа само че пукането или може би чегъртане както каза но е много кратко и на топло време и на студено пак си го прави това нещо единствено спира между 07:00 и 12:00 от сутринта до обяд.
Препарат изпробван с/у дървояди ти написах "К-Отрин", действа на няколко места безотказно. При теб има една друга особеност, че дървоядите поне на мен не ми е известно да имат постоянно време за почивка и това да е между 07:00 и 12:00 от сутринта до обяд. Ключа за "бараката" в твоя случай ще трябва да е на друго място... и като го откриеш и не те затруднява сподели какво е било.
Май бъркаш дървеницата с дървояда - ето за какво е препаратът, който така горещо препоръчваш - https://newfresh.org/k-otrin-sk-25-baye ... 0wodibQKXQ
Дали е случайна цената на другите препарати като този - http://pest.bg/preparati-za-dyrvoqdi?gc ... GwodyssFKA
Разбира се ако отвориш устата на дървояда и му сипеш малко К-отрин ще пукне, ама аз вечно бъркам кое е предното и кое задното на червеите.
Където искаш му го сипвай това е по твой план, аз нищо не бъркам, а ти бъркай колкото искаш, където искаш и докъдето искаш :lol:
mavryt4o - майстор
Къде как с какво не е важно.Важното е да е пробвано и ефикасно аз удавих един с райт който е доста отровен но не успях да го уморя.
plamen6703 - майстор
Преди години продаваха "Регент" с него съм спасил от дървояд един много хубав старинен скрин... след обработката като пое отровата видях как изпълзяха няколко дървояда и умряха... след това го минах с разтопен восък и скрина и сега се ползва... Регент откакто станахме европейци се изгуби от търговската мрежа и не се продава...
mavryt4o - майстор
С регент помня изтребвахме колорадския бръмбър.
plamen6703 - майстор
Да за колорадски бръмбари, а аз го ползвах и за изтребване на хлебарки... забраниха го, защото не отговарял на някакви норми наложени от влизането ни в ЕС...
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с паркета" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: