• 1
  • 2
Всичко за дърводелството
lyubohar - майстор
Що си мисля,че на гардероб,бюфет произведен 1959г.могат само да се махнат вратите.
Аз съм бил на 9 години и не излизах от работилницата на вуйчо ми-дърводелец.
Всичко се правеше почти неразглобяемо.Помня как се мъкнеха мебелите почти цели.
Дано да не съм прав.
MamaMy - майстор
Точно ъглови планки има гардероба вътре. На всяка страна има по една горе и долу. Болтовете са за ключ13. Резбата мисля, че е М8. Дюбелите са в тавана и в долната плоскости и са по-дебели от стандартните. Задното дъно е хванато с винтове. Пантите на вратите също. Само за плоска отвертка са. Гарантирам, че всичко това се събира в Астра комби без особени грижи. Дупката на багажника на Астрата е по-голяма от дупката на Пасат. Личен пряк опит.
mavryt4o - майстор
MamaMy написа:
Точно ъглови планки има гардероба вътре. На всяка страна има по една горе и долу. Болтовете са за ключ13. Резбата мисля, че е М8. Дюбелите са в тавана и в долната плоскости и са по-дебели от стандартните. Задното дъно е хванато с винтове. Пантите на вратите също. Само за плоска отвертка са. Гарантирам, че всичко това се събира в Астра комби без особени грижи. Дупката на багажника на Астрата е по-голяма от дупката на Пасат. Личен пряк опит.
Ей това е отговор =D>
root666 - специалист
С пирони беше хванато всичко, това обаче не ни попречи да го разглобим...
MamaMy - майстор
Някой нещо е творил. При мен си личаха няколко ремонта точно по пироните, но основни си бяха видите. Ако нещо ти трябва от обкова, свиркай. Аз на кучешката колиба не съм слагал нито дръжки, нито ключалки, нито ъглови сглобки. Ползвал съм само дървенията.
  • 1
  • 2

Тема "Разглобяване гардероб" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: